PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546049}

Bunkier

The Divide
6,1 12 062
oceny
6,1 10 1 12062
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Ten film robiły na 100% feministki albo jakieś baby które nienawidzą facetów , kto normalny uważa się faceci w takich sytuacjach myślą tylko dolnymi partiami XDD no wiadomo kto feministki

TraXsoN

I oczywywiście na końcu kto inny jak nie kobieta wydostaje się na zewnątrz XDDD

TraXsoN

a co mieli innego robic poza czekaniem na bolesna smierc od promieniowania bez drogi ucieczki i pozbawieni jakiegokolwiek celu, siedzac w ciasnej i brudnej piwnicy? psychoza dopadnie kazdego predzej czy pozniej w takich warunkach. to tylko kwestia czasu.

ocenił(a) film na 7
TraXsoN

Widzę już po formie w jakiej piszesz, że inteligencją, to raczej nie grzeszysz. Bo gdybyś miał iloraz inteligencji choćby konika polnego, to sprawdził byś, kto "zrobił" ten film, a informacje takowe znajdziesz bowiem, już na samym początku głównej strony, zaraz pod tytułem filmu. Ale jak widać, takie działania, kompletnie przekraczają moc obliczeniową twojego procesora, zwanego mózgiem, no więc ja ci napiszę.. Reżyserem filmu "BUNKIER" jest Xavier Gens - facet, a scenariusz do niego napisali, Karl Mueller i Eron Sheean - również obaj faceci, a nie żadne tam feministki, grogi panie.. Historia dobitnie nam pokazuje, że właśnie spora część facetów, a nawet żołnierzy "w takich sytuacjach myśli tylko dolnymi partiami". Podczas II wojny światowej, niemieccy żołnierze masowo gwałcili Polki, a potem to samo robili rosyjscy żołnierze. Moja prababcia, pracowała jako pielęgniarka w Lazarecie i najpierw zgwałcili ją niemieccy żołnierze, a jakiś rok później zgwałcili i zabili ją rosyjscy żołdacy "wybawcy", tylko dlatego, że Lazaret udzielał pomocy tak niemieckim, jak i rosyjskim żołnierzom! Zabili cały personel szpitala, tylko za to, że przestrzegał on Przysięgi Hipokratesa. I to jest prawdziwa Historia kolego, historia która lubi się powtarzać i kołem się toczyć, bo dziś, to samo robią z Ukrainkami, rosyjscy żołnierze.. I nie musisz w to wierzyć, ale taka jest prawda.. Tak to wygląda w realnym świecie podczas realnych wojen i konfliktów.. "Homo homini lupus est", czyli "Człowiek człowiekowi wilkiem".

TraXsoN

dla scislosci to jako pierwsza "dolnymi partiami" zaczela myslec matka, ktora stracila corke w pierwszej polowie filmu i tak to juz polecialo dalej kiedy wraz z nadzieja upadly wszelkie ludzkie obyczaje. sama nawet namawiala to tego druga dziewczyne w bunkra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones