PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546049}

Bunkier

The Divide
6,1 12 082
oceny
6,1 10 1 12082
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Dawno mnie thriller tak nie wgniotl w fotel... Az dziw bierze ze tak dobry film nie byl wcale w
polskich kinach... Dobra gra aktorow do tego naprawde swietna muza i rewelacyjnie ukazane to
jak ludziom odbija gdy sa w zamknieciu itp. Z REKA NA SERCU NAPISZE ZE REZYSER TEGO
FILMU POWINIEN ZROBIC NOWY "EVIL DEAD" BO BY SOBIE BARDZIEJ PORADZIL NIZ
ALVAREZ. NIE ZAPOMNIJCIE ZE TWORCA TEGO FILMU ZROBIL WCZESNIEJ BRUTALNY I
KLIMATYCZNY HORROR "FRONTIERES"...

punisher822_filmweb



Świetne,odważne kino(z naprawde niezłą grą aktorską) poruszające trudny temat, który jest z nami od zawsze - mianowicie naszą ciemną stronę, która budzi się do życia
gdy zabraknie praw,poczucia moralnosci i wszystkiego co sprawia,że jesteśmy cywilizowani. Człowiek zrobi wiele by przeżyć...
A muzyka trafiona w dziesiątke jak dla mnie.

ocenił(a) film na 9
supnopl

Ciesze sie ze Ci sie DIVIDE spodobal... Tez podzielasz me zdanie ze gdyby rezyser FRONTIERES i DIVIDE zabral sie za nowy EVIL DEAD to by powstal swietny klimatyczny film z rewelacyjna muza o wiele lepszy od tego co Alvarez sprofanowal? Wspomnialem o tym bo mam wrazenie ze tworca DIVIDE to solidny niedoceniony rzemieslnik...

punisher822_filmweb

Jak najbardziej, on potrafi zrobić taki surowy klimat..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones