PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546049}

Bunkier

The Divide
6,1 12 082
oceny
6,1 10 1 12082
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

...i to zdrowo! :D Zrobił mi totalną sieczkę z mózgu. To co oni tam wyprawiąją jest chore, że też do
tego stopnia człowiek mógłby postradać zmysły, nie sądzę. Myślę, że mocno wyolbrzymili
zachowania ludzi w skrajnej sytuacji, ale wiadomo - jakoś musieli podkoloryzować film :) Nic
więcej nie jestem w stanie napisać w tej chwili, mam bajzel. Film interesujący, mroczny,
aczkolwiek strasznie perwersyjny i schizowy.

ocenił(a) film na 8
wake_the_dead

Jeśli dla ciebie on jest porąbany obejrzyj VHS :)

lodowa

Obejrzę! Lubię takie :)

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

Albo raczej obejrzyj niemiecki Eksperyment. A potem dodaj sobie do tego, że film (eksperyment znaczy) jest oparty na faktach i nawet nie miała miejsce apokalipsa żadna.

Generalnie rzecz biorąc takie zachowania nie są wyolbrzymione niestety.

Dealric

Oglądałam Eksperyment, ale amerykański. W takim razie obejrzę i niemiecki. Myślę, że w The Divide wyolbrzymili zachowania, bo to już nie są nawet zachowania ludzi trzymanych w zamknięciu, to już zakrawało na istną patologię, nie sądzę żeby działy się takie rzeczy, no chyba, że ludzie przed zamknięciem mieli jakieś problemy psychiczne. Natomiast to co jest ukazane w Eksperymencie jest jak dla mnie jak najbardziej autentyczne i prawdopodobne.

ocenił(a) film na 7
wake_the_dead

To obejrzyj niemiecki. Zobaczysz jakie zachowania mimo, że rzeczywiście patologiczne to nie są wyolbrzymione.
Choć doskonale rozumiem, że może się wydawać, że normalny , cywilizowany człowiek nigdy nie zrobiłby nic takigo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones