PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643852}

Bunt FM

Radio Rebel
6,1 9 199
ocen
6,1 10 1 9199
Bunt FM
powrót do forum filmu Bunt FM

Masakra

ocenił(a) film na 1

Dawno nie oglądałem takiego syfu. Skusiły mnie dość wysokie noty, ale obejrzenie tego
"filmu" wywołało u mnie ból. Fabuła oklepana, aktorstwo gorsze niż w klanie, głupota aż
wylewa się ze scenariusza. Taka ona smutna i nieśmiała rebeliantka, a gdy zamyka się w
studiu radiowym zmienia się w gwiazdę nie do poznania, i w końcu w happy endzie zarywa
superboya WOW! Może jestem za stary na takie filmy, ale tak potężną dawkę głupoty może
przeżyć tylko fanka hanny montany, która nie ukończyła 12 roku życia. Gdybym miał
dziecko nie chciałbym by raczyło się takim psełdowydumanym syfem. Pomyśleć, że
Disney miał kiedyś takie edukacyjne filmy, z przesłaniem jak król lew...

Stukov

Zupełnie się z Tobą zgadzam, też bym nie chciała aby moje dzieci w przyszłości oglądały tego typu produkcje zadowalające chyba tylko jakieś fanki One Direction, które wierzą w te cnotliwe historyjki które maja niewiele wspólnego z rzeczywistością a próbują do niej nawiązać

ocenił(a) film na 3
NelCia120

Hej, hej nie hejtujcie tego tak. Ja scenarzyste podziwiam, że napisał coś będąc tak na****ym. To dzieło geniuszu. Na aktorów tez nie trzeba tak narzekać. Byli pprostu pogrążeni w rozpaczy, że grają w takim syfie i to przełożyło się na gre aktorską. Jeśli zaś chodzi o tego "superboya" mam pewne obiekcje nie chce oczywiście nikogo urazić, ale wygląda jakby go walec rozjechał. Poczekajmy aż u nas zrobią "RMF FM" w roli głównej Darek Maciborek. Kupcie dwie flaszki to nawet scenariusz napiszę.

Stukov

No cóż, zgadzam się z wami. Film na poziomie, na którym teraz powstają disney'owskie produkcje i tyle ;__;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones