PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4381}

Bunt na Bounty

The Bounty
7,2 17 215
ocen
7,2 10 1 17215
6,4 5
ocen krytyków
Bunt na Bounty
powrót do forum filmu Bunt na Bounty

Przystojny Mel

ocenił(a) film na 9

Film jak film, ale jaki przystojny tam był Mel Gibson!!! Można się na miejscu zakochać! Jak dla mnie to on był (bo teraz się zestarzał) najprzystojniejszym facetem na świecie!!!

ocenił(a) film na 9
Madzia_4

Postarazał się, ale...
Oj!! Z ty ,że Mel w tym filmie był szaleńczo przystojny, to się zgodzę, z tym, że się postarzał też, ale moim zdaniem jest ON nadal przystojny mimo swojego wieku !!

użytkownik usunięty
Intrusa

zgoda
ale czy ma on także jakieś walory aktorskie?

ocenił(a) film na 9

Of course!!
Oczywiście, że ma !! Jest ON najlepszym aktorem (jak dla mnie) i zawsze podziwiam JEGO grę i to, że potrafi się wcielić w każdą postać :-)

użytkownik usunięty
Intrusa

w klazdy filmie to on byl najlepszy!!!!!!!!!
"MELA GIBSONA KOCHAM I NIE WIEM JAK BEZ NIEGO MOGŁA BYM ŻYĆ, CHOC POKAZE MU CZYM MOJA MIŁOŚĆ JEST DLA NIEGO ZABIJE SIE"
mONIKA MICHALICKA-GIBSON(ROKIETNICA)

użytkownik usunięty

monika michalicka(czyli ja)kocham mela gibsona!!!!!!!!!!!

MEL GIBSON JEST THE BEST
(i ma fajną pupcie)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Intrusa

Według mnie mel gibson jest nie tylko najprzystojniejksazym męrzczyzną na świecie, ale także czułym dżeltenmenem.
Jestem jego fanką od 3 lat. Oglodam wszystkie jego filmy.
Może i ma już troche lat ale jest bardziej atrakcyjny od innych młodych artystów.Cicho marze by dowiedział sie o moim istnieniu, zobaczyćgo i dostac jego autograf ze zdięciem to moje najskrytrze marzenie.Nie wstydze a raczejn jestem dumna powiedziec:KOCHAM MELA GIBSONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8

o.O

ocenił(a) film na 8
Madzia_4

Co tu siem odwaliło siem? xD

dzenero

Też się zastanawiam. Gibson i dżentelmen? Raczej nie po drodze mu z tym określeniem, skoro bił swoją żonę...

ocenił(a) film na 8
kajka2201

A to akurat jest fajne xD
A tak poważnie, to serio ludzie wierzą w takie ploty, które rozsiewają, żeby robić marionetkom showbiznesu reklamę? To chyba nie wiecie jak działa agentura i system na świecie. o.O

ocenił(a) film na 6
Madzia_4

To jest napisane 15 lat temu, a Mel wciąż na profilowym. To teraz dopiero się postarzał :)

ocenił(a) film na 5
Madzia_4

To się nazywa klasyczny seksizm. A TY, Madziu, jak tam po 20 latach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones