PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187789}

Bunt zmarłych

Shadow: Dead Riot
3,4 781
ocen
3,4 10 1 781
Bunt zmarłych
powrót do forum filmu Bunt zmarłych

o rety!

ocenił(a) film na 2

zastanawiam sie po co i dla kogo powstaja takie badziewia ?

ocenił(a) film na 1
parsxzywykutafon

Shadow: Dead Cancer - o tym filmie mogę powiedzieć tylko tyle, że gdybym miał chomika, jego gra aktorska byłaby na wyższym poziomie. Szkoda, że sztukę montażu i choćby minimalną umiejętność gry, tj. odegranie roli, muszą wypierać cycki.

ocenił(a) film na 6
parsxzywykutafon

jak sie nie znasz to p oco sie wypowiadasz koles to akurat jest niezly film

ocenił(a) film na 1
hercules38

Ludzie to wolny kraj i każdy może się wypowiedzieć na jaki chce temat. Nikogo nie obraził. Szkoda ci? A po za tym film faktycznie badziewny.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

nie nie jest badziewny jest ok

ocenił(a) film na 1
hercules38

Mało filmów oceniłes wiec sie nie znasz na filmach.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

jprd ogladlaem wiecej niz ty i znam sie duzo lepiej na horroroach niz ktokowiek inny wiec z szacunkiem niewiasto

ocenił(a) film na 1
hercules38

Dziecko wszystkich filmów obejrzałeś ponad 500,a ja samych horrorów ok 1500 więc nie wyjeżdzaj mi tutaj że jesteś znawcą horrorów

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

mam 26 l ty pewnie nascie i nie pyskuj zadna dziewica nie ogl 1500 horrroów wiec wyrazaj sie z szacunkiem do mnie po2 ogl duzo wiecej filmow niz ty te 500 to tylko mniejsza czesc co ocenilem

ocenił(a) film na 1
hercules38

Co do wieku to grubo się pomyliłeś,a co do horrorów to od dziecka oglądam i nie zaskoczysz mnie

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

ehem od dziecka jestem ciekawe jakie oceny dla nich masz wtedy sie przekonam jaka jest ttwoja wiedza na ich temat :)

ocenił(a) film na 1
hercules38

Oceny wystawione dla horrorów mam od 1 do 10,a nie przekonasz sie o mojej wiedzy bo większość horrorów które oglądałam to ty nawet o nich nigdy nie słyszałeś.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

no chyba ty nigdy nie ogladlalaas tych najlepszych i najbardziej znanych i kazdy ocenia od 1 do 10

ocenił(a) film na 1
hercules38

Prosze cie. Jak ci sie podobał Bunt Zmarłych to ja nie chce poznać twojego gustu.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

bo jest ok a jak ty tak tepo ocenaisz to jestes nicniewiedzaca pewnei tw top 10 lub top 15 jest zabawane i smieszne

ocenił(a) film na 1
hercules38

Jakoś ani mnie to nie rozbawiło ani nie rozśmieszyło.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

dobra zapros mnie do znaj to sb zobacze tw oceny a ty moje :)

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

wiekszosc horrorów mamy taka sama ocene lub o 1 stopien roznicy niektore niezle lub dobre troche za wysoko ocenilas ale to moze byc ale niektore slabe lub srednie za wysoko ocenione to tak byc nie powinno tak jak niektore bardzo dobre zbyt slabo zdecydowanie :P

ocenił(a) film na 1
hercules38

To kwestia gustu. Każdy lubi co innego. Tobie są dobre, a mi nie koniecznie poniewaz oczekuje czegos innego i tyle

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

ja wiem ale nie mozna oceniaac dobrego lub bardzo dobrego slabo bo to bez sensu prawdziwy znawca i fan horroru nie ma gustu ocenia wg prawidłowego systemu ;p

ocenił(a) film na 1
hercules38

Dla jednej osoby film jest dobry, a dla innej słaby więc dobry film nie istnieje przykro mi

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

nie moze dobry film byc slaby conajwyzej moze byc glupi lub mozna go nie lubiec bo cos w nim wkurza :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones