PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864357}

Buntownicy

Las leyes de la frontera
6,6 1 673
oceny
6,6 10 1 1673
Buntownicy
powrót do forum filmu Buntownicy

Ciekawa historyjka - całkiem przyjemnie się to oglądało - taka hiszpańska gangsta w wersji light + melodramat + sentymentalny film o przemijającej młodości.Na plus świetny klimacik Girony tamtych lat oraz młodzieńczych lat(pierwsze browary,skręty,dziewczyny,wybryki itd).Bardzo dobry wątek na linii Okularnik-Tere i to jest największy atut tego filmu - a Tere była naprawdę urzekająca,śliczna dziewczyna - hahahaha.Na minus - słabszy ten wątek "gangsta",z deczka to naciągane było - nie chce mi się również wierzyć,że ten policjant tak nagle odpuścił Okularnikowi pod wpływem nawijki jego tatuśka - nie kupiłem tego.Zapomniałbym dodać jeszcze o bardzo dobrej wzruszającej końcówce.Polecam.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Czuję się jakbym sam to napisał :) wszystko w punkt! Genialny klimat filmu

ocenił(a) film na 7
nieSEZONOWI_youtube

Dzięki - miło mi,a do tego filmu na pewno będę wracał w przyszłości - polecam wszystkim.

kleju30

Policjant nie odpuścił od tak, wyraźnie przyjaciel ojca Nacho był znany policjantowi i była między nimi jakaś więź - może rodzinna. Możliwe, że to jego ojciec wziął łapówkę aby dać szansę ojcu Nacho a teraz on chciał zrobić to samo dla Nacho. Jest to w każdym razie wyraźnie zaznaczone, że chodzi w tym momencie stricte o Przyjaciela ojca Nacho ze zdjęcia.

ocenił(a) film na 8
romeo_kibol

Nie wiem, czy to był ktoś bliski policjantowi czy ktoś ważny, ale zmienił zdanie, jak zobaczył to zdjęcie, ale nie wiemy, kto na nim był.

ocenił(a) film na 7
kinomanpl

Wiem, że trochę po czasie, ale z tego co ja zrozumiałem, na zdjęciu był szef obu śledczych, przed którym odpowiadali. Być może ten policjant nie chciał się narażać szefowi, stawiając zarzuty jego przyjacielowi. Oczywiście mogę się mylić, dosłownie przed chwilą skończyłem seans.

ocenił(a) film na 8
NickyWhit3

Nie wiem. Nie pamiętam, żeby ktoś powiedział, kto dokładnie był na tym zdjęciu. Także to był ktoś ważny dla niego z przyczyn osobistych albo służbowych. Albo jedno i drugie. Ale na pewno chciał przymknąć Nacho, ale zmienił zdanie, jak zobaczył to zdjęcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones