PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10474}

Burza lodowa

The Ice Storm
7,1 6 312
ocen
7,1 10 1 6312
7,3 7
ocen krytyków
Burza lodowa
powrót do forum filmu Burza lodowa

Film porażający momentami wizją świata zmrożonego, a właściwie "wyletnionego", pozbawionego prawdziwych emocji, ciepła, serdeczności. Kadry przywołujące wspomnienia obrazów Edwarda Hoppera.
Bohaterowie wydrążeni, a przecież rozpaczliwie szukający bliskości. Wchodzenie w dorosłość nie z nadzieją i ufnością, lecz przeciwnie, ze świadomościa nadciągającej klęski, którą można na zimno obserwować w losach własnych rodziców...
Przy pozornej nieefektowności fabuły, "Burza lodowa" jest prawdziwym, mocnym dramatem egzystencjalnym.
Wszystko "nie"... NIEmoc, NIEufność, NIEspełnienie.

hauser

Ja się nudziłam bardzo na tym filmie i niesamowicie się dłużył.Są o wiele lepsze dreamaty niż to ścierwo :O

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Ścierwo... jak można tak się wyrazić o filmie, nawet o złym filmie!

Ewiatko

Dzień dobry,też jestem zszokowana taką ilością jadu jaką zionie ta biedna Weronika90. PS. A film mi się podobał, co prawda byłam sporo młodsza ,(bardziej naiwna) itd....ale sądzę że nawet teraz uważałabym go za ciekawy film.Chyba muszę obejrzeć go ponownie ,odświeżyć go sobie w pamięci .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones