PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770561}
6,3 3 174
oceny
6,3 10 1 3174
5,3 3
oceny krytyków
Buster's Mal Heart
powrót do forum filmu Buster's Mal Heart

To ile dróg wyboru dal widza pozostawiono jest niesamowite. Dla mnie. film opowiada o Systemie przed jakim ucieka Jonasz to Babilon(soundtrack rivers of babilon), czyli opresyjny twór, który zmusza cię od osiągnięcia szczęścia, którego ty nie chcesz i wmawiasz sobie ze bedziesz w nim wolny, kaze ci pracowac po nocach, placic raty za mieszkanie i przed tym ucieka Jonasz. Tajemniczy nieznajomy jest tym, który ma mu pomóc się wyzwolić. Gdy jonasz przyjmuje go do hotelu jakby daje mu w pewien sposob przyzwolenie na to by go wyzwolil swiadomy lub nie. Nieznajomy sam siebie przeciez nazwal tym ktory usuwa robaki w systemie. zabija wiec jego zone i dziecko. W tym momencie Jonasz mimo smutku nie odwiedza nawet cmentarza i od razu zmierza ku wolności. Wolnością są góry, zawsze mówił ze czegos mu brakuje w koncu moze zyc tak jak chce. W koncu moze byc wolny, niestety przykrym kosztem. W filmie wiele razy jest mowa Zeby byc wolnym trzeba duzo poswiecic. Dobrze jest pokazany system niewolnictwa-pracy 21 wieku, zniewolenie pracownika, nocki, zmeczenie psychiczne w pogoni za lepszym zyciem. Wszystkiego nie dosyc opisac bo jest tak mnostwo elementow w tym filmie ktore potrzebuja uwagi, ze ciezko to wszystko ogarnac, dlatego przyjmuje wszystkie inne interpretacja. Ja natomiast widze to mniej wiecej tak, ale zeby dokladnie sobie wszystko krok po kroku wyjasnic nie starczyloby mi czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones