PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1457}

Butch Cassidy i Sundance Kid

Butch Cassidy and the Sundance Kid
7,8 21 246
ocen
7,8 10 1 21246
7,4 13
ocen krytyków
Butch Cassidy i Sundance Kid
powrót do forum filmu Butch Cassidy i Sundance Kid

Łatwo się też domyślić, że zdradza zakończenie.
Gratuluję geniuszowi, który to napisał i drugiemu geniuszowi, który zatwierdził ten opis.
Nie no naprawdę.... Film ma 100 minut, a do Boliwii wybierają się dopiero po godzinie filmu (pierwsze
zdanie z opisu). A tubylcy rozpoznają ich i wzywają mundurowych dopiero w ostatnich pięciu minutach
(drugie zdanie opisu). Jeszcze raz gratuluję głupoty.

ocenił(a) film na 8
kendo777

kendo777 masz całkowitą rację! ja akurat miałam szczęście, bo nie przeczytałam tego opisu przed filmem, ale domyślam się jak to musiało Tobie zniszczyć dobry film, współczuję.. no i mam nadzieję że coś z tym zrobią

zuzanna9

Zniszczyć, to może nie do końca (ale mocno zepsuli), bo film sam w sobie jest wspaniały i typ zakończenia tego nie zmienia, ale fakt jest taki, że przeczytałem opis wczoraj, a dziś widziałem film, więc de facto już wiedziałem, że uciekną do tej Boliwii (co stało się grubo po połowie filmu, nawet w około 2/3), a potem przeczuwałem, że ich tam mogą załatwić.
Ale przecież jeszcze 10 minut przed końcem oni sobie beztrosko rabowali i potem jedli coś w gospodzie i ciężko byłoby wpaść na to, że ich zabiją (gdyby nie opis filmu). Ba, ciężko było wpaść na to, że w ogóle będzie jakaś mocna końcówka.
Przecież ci strażnicy w każdym z miast to były niezłe ciamajdy. A tu nagle zaskoczenie, bo 5 minut przed końcem filmu młody chłopak wyczaił, że "to są konie tych Jankesów" i się zaczęło. A ja już wiedziałem, że się zacznie. Normalnie by mnie to zaskoczyło, że dołożą do pieca pod sam koniec dzieła.

ocenił(a) film na 9
kendo777

Opis ma 2 zdania. Pierwsze odnosi się do tego, że bohaterowie mają coraz większe kłopoty co akurat pokrywa się z 3/4 fabuły filmu. Potem wyjeżdżają do Boliwii o czym mówi drugie zdanie. Jeśli miałbym ten film opisać dwoma zdaniami to pewnie właśnie tak bym napisał. Spojlerów tu nie widzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones