PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866839}

Buzz Astral

Lightyear
6,2 18 290
ocen
6,2 10 1 18290
6,2 22
oceny krytyków
Buzz Astral
powrót do forum filmu Buzz Astral

Czytając taki cytat na Antywebie: "Teraz Disney i Pixar chcą zabrać nas w podróż, w której będziemy mogli śledzić przygody kultowego bohatera nim stał się ulubieńcem Andy'ego."
doszedłem do wniosku, że film może odnosić się do jakieś teorii Pixara i może ukazać to dlaczego sam Buzz Astral w pierwszej części Toy Story jak i drugiej jego podobni do siebie współtowarzysze myślą, że są strażnikami kosmosu. Wiem, że może to dziwnie brzmi, ale tak mi się wydaję, że znajdzie się wiele osób, które na pewno spostrzegą coś z czego będzie można zrobić teorie.
Co do filmu mam nadzieję, że będzie to fajne kino akcji ze stylem na lata 90 i 2000-ne. Nie chciałbym aby był to film zbyt dziecinny ani brutalny, ale w taki w miarę, żeby można było bez różnych dziwactw obejrzeć podobnie jak Gwiezdne Wojny. Ciekawe czy pojawi się Zurg oraz scena walki z nim lub jego podwładnymi ?

Helmut132

Niestety obawiam się że to będzie kolejna komercyjna kiła kierowana disneyem jak Gwiezdne Wojny, nie oczekujmy filmu godnego Toy Story 1, niestety ale wytwórnia Disneya psuje filmy i pokazuje jak bardzo nie rozumie problemów w poryszanych przez starego Pixara problemów. Mam nadzieje że nie wpadną na kretyński pomysł odświeżenia Wall-ego. Troche przykro że Disney został w cukierkowym klimacie a Pixar bez brak Jobsa nie jest tym Pixarem. Obym się mylił.

ocenił(a) film na 5
Virs_s

Jestem po seansie, specjalnie nie czytalem komentarzy, nie ogladalem trailerow. Trafiam na ten komentarz i to wlasnie chcialem powiedziec. Kadry az wyjete z Wall-e. Ech :(

ocenił(a) film na 3
Virs_s

Mimo, że mojej córce Buzz się podobał to według mnie twoje obawy się spełniły i daleko temu "dziełu" do Toy Story. Aż mnie dziwi tak wysoka ocena na Filmwebie kiedy na IMDB ma poniżej 5tki.

Helmut132

Nie wiadomo, o czym piszesz.

Helmut132

Też się zastanawiam czy będzie Zurg.

Helmut132

Jak dal mnie to film z wnętrza uniwersum Toy Story i jak to bywa z filmami stworzył modę na figurki. Innymi słowy w filmie Toy Story, Andy oglądał film o Bazie który teraz my możemy obejrzeć.

Helmut132

Nawiasem pisząc był jeszcze serial https://www.filmweb.pl/serial/Buzz+Astral+z+Gwiezdnej+Bazy-2000-164454

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones