PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868}

Być jak John Malkovich

Being John Malkovich
7,3 61 729
ocen
7,3 10 1 61729
7,5 33
oceny krytyków
Być jak John Malkovich
powrót do forum filmu Być jak John Malkovich

O co chodzi z tym, ze na koncu wszyscy ci starzy ludzie weszli do Malkovicha? Chodzi mi o to kto nim wtedy sterował? Wszyscy na raz? Kazdy po trochu? Czy moze sterowal nim ten ich przywódca? W takim razie pozostali byliby tak jakby wiezniami duszy sterowaniej przez tego jednego, a tego przeciez nie chcieli (wczesniej ten dziadek tlumaczyl tej kobiecie granej przez diaz, ze jak sie spoznią z wejsciem do Johna, to znajdą się w ciele jakiegos nowego stworzenia i będą tylko więzniami jego duszy). Nie wiem czy jest to jakies logiczne niedosciągnięcie filmu, czy tylko ja tego nie rozuimem.

ocenił(a) film na 7
raVadrian

Zdaje się, że sterował Lester, reszta pozostawała obserwatorami. Pozornie jest to identyczny los jak znalezienie się wewnątrz nowej duszy, jednak będąc w Malkovitchu Lester mógł doprowadzić do kolejnych przenosin w nowe ciało. W przypadku uwięzienia w nowej duszy, żadne z nich nie mogłoby oddziaływać na jej życie, więc umarliby wraz z jej śmiercią.

ocenił(a) film na 6
kamailekson

Kapitan nie Lester,Lester jest w podświadomości teraz ma kompana Malkovicha,albo i nie,Ten kapitan bedzie potrafił kontrolowac dwie osoby naraz?5,10banka stańka taka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones