PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868}

Być jak John Malkovich

Being John Malkovich
7,3 61 729
ocen
7,3 10 1 61729
7,5 33
oceny krytyków
Być jak John Malkovich
powrót do forum filmu Być jak John Malkovich

10/10

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film. trzeba zoabczyc. klasyk

ocenił(a) film na 10
portowiec83

zgadzam sie 10/10 rewelacyjny film, bardzo specyficzny i unikatowy, no rewelacja a scena w restauracji malkovich.......malkovich......malkovich.....najlepsza;)

ocenił(a) film na 9
portowiec83

Dużo o nim słyszałem,jeszcze nie oglądnąłem- dziś to uczynię . Chciałbym podzielić wasze opinie.

ocenił(a) film na 9
portowiec83

Zgadzam się. 10/10 dałem może trzem filmom i zostawiam tą ocenę tylko dla filmów wybitnych (lub legendarnych, jak Blues Brothers). Ten film absolutnie zasługuje w moim uznaniu na najwyższą notę. Argumentować tego nie będę.

ocenił(a) film na 10
portowiec83

popieram. 10/10:)

ocenił(a) film na 2
Stilnes

Mnie denerwował, obejrzałam do końca, ciężko szło. Po prostu mi nie wchodzi, jakiś taki denerwujący. Dałam 3/10, bo naprawdę mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 10
bromc

True, 10/10.

ocenił(a) film na 10
portowiec83

Bez wątpienia 10/10. Też dopiero go obejrzałem. Myślałem, że będzie to ciężki seans, a tu taka niespodzianka - film w sumie lekki, wcale nie przekombinowany, choć srogo abstrakcyjny. Lubię kiedy film daje do myślenia właśnie w taki sposób: nawet nie stawia jakichś pytań, nie mówiąc już o dawaniu gotowych odpowiedzi, ale skłania do zastanowienia się nad niektórymi fundamentalnymi sprawami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones