PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868}

Być jak John Malkovich

Being John Malkovich
7,3 61 729
ocen
7,3 10 1 61729
7,5 33
oceny krytyków
Być jak John Malkovich
powrót do forum filmu Być jak John Malkovich
creo

później być nie mogło...

ocenił(a) film na 8
creo

super, akurat chciałam go obejrzeć, a gdyby był o 20.00 to bym nie zdąrzyła

creo

Czekam na ten film, ale nie wiem czy warto. Jeszcze 2,5 h!

użytkownik usunięty
nicx

to co nasz polska telewizja wyprawia poprostu żenada! jak można puścic film o 2.20 niech sobie puszczają klan,plebanie albo mode na skukces o tej godzinie a nie filmy które ludzie z przyjemnością obejrzą! co za patafiany pracują w telewizji,popaprance jakieś!

Też czekasz?

nicx

Rozumiem ,że są wakacje itd. ale o 2:20 ? jak ktoś na po południu do roboty chodzi to też może ewentualnie obejrzeć..

Pozdro dla nocnych kinomanów ;)

ocenił(a) film na 8
kwasozlop1990

jakis czas temu o podobnej godzinie był "lot nad kukułczym gniazdem" ;p

ocenił(a) film na 8

2.20 to idealna pora na takie filmy. :) W końcu tak się nazywa ten cykl: "Kino nocnych marków". :) wypożycz sobie, jak ci pora nie pasuje. Robię tak, jak chce obejrzeć film o 3 w nocy ;)

ocenił(a) film na 8

Niektórzy nie mają wakacji, tylko pracują, a z tego co wiem to nie film dla dzieci, tylko dla dorosłych ludzi. Normalni ludzie o 18 nie oglądają telewizji, bo szkoda im dnia. A zanim, coś opublikujesz w internecie przeczytaj to, bo troszkę niegramatycznie piszesz.

creo

to chyba obejrzę bo jakoś spać mi się nie chce :) ... może to przez to że mam na drugie imię marek :))

ocenił(a) film na 8
slewin

hahahha ja też ;)

ocenił(a) film na 8
creo

warto było czekać, choć około 3.30 już mi się oczy zamkały nie zasnełabym, zbyt mnie wciągnął; naprawde orginalny pomysł, polecam oczywiście:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones