PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868}

Być jak John Malkovich

Being John Malkovich
7,3 61 744
oceny
7,3 10 1 61744
7,5 33
oceny krytyków
Być jak John Malkovich
powrót do forum filmu Być jak John Malkovich

mam pytanie... kto na samym koncu wzdycha do Maxine przez cialo corki Maxine i Lotte ?
Lester ??

ocenił(a) film na 8
placeboleptic

Nie, to był Craig.

ocenił(a) film na 9
szarak2

a w jaki sposob on sie dostal do ciala malej ?

ocenił(a) film na 8
placeboleptic

Chciał wrócić do Malkovicza ale było już zablokowane. Wcześniej było objasnione, że w określonym terminie musza dostać się do środka inaczej nie przeżyją dalej. Jak im by się nie udało wtedy portal przechodzi na jakieś dziecko i byliby uwięzieni w ciele tego dziecka na zawsze. Craig o tym nie wiedział... ;)

ocenił(a) film na 9
Criz0r

ok, zgadzam sie z tym, ale to Lester prezentowal swoim towazyszom te dziewczynke mowiac ze to bedzie ich kolejny cel...

ocenił(a) film na 7
placeboleptic

No tak, i ona jest ich kolejnym celem, ale tam było mówione, że najlepszy wiek, żeby wejść w ciało NA STAŁE to 44 lata bodajże. Na razie zagnieździli się w Malkovichu, a dziewczynka sobie dojrzewa, aż będą potrzebowali kolejnego ciała, więc na razie jest wolna i Craig może ją sobie odwiedzać.

ocenił(a) film na 8
Hydeist

nie do końca, Craig jest uwięziony na zawsze jako obserwator i nie może nią sterować ani opuścić jej ciała. Było to też objaśnione

ocenił(a) film na 9
ddreamer

Na zawsze czy do jej śmierci? Przypomnij mi jako to było z tym, jeśli możesz, bo chyba nigdy tego do końca nie zrozumiałem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones