PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868}

Być jak John Malkovich

Being John Malkovich
7,3 61 692
oceny
7,3 10 1 61692
7,5 33
oceny krytyków
Być jak John Malkovich
powrót do forum filmu Być jak John Malkovich

nie wiem kto ma do tego dostęp, kto może to zmienić ale ten film nie powinien figurować jako surrealistyczna komedia uważam że jest mu bliżej do dramatu psychologicznego.
A co do samego filmu, genialny!
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
kubarubin

Ja tam się tarzałem ze śmiechu po podłodze co parę minut...

ocenił(a) film na 9
kubarubin

Film posiadał motywy surrealistyczne, ale na pewno do komedii mu daleko.
kubarubin - z tym dramatem też bym się sprzeczała... Pozostała bym prawdopodobnie, przy "Film psychologiczny"

ocenił(a) film na 9
sensual_psycho

Boże, co z wami, przecież ten film był arcyzabawny

ocenił(a) film na 9
kosobi

Zgadzam się film przezabawny, scenę w której sam Malkovich wchodzi do portalu uczciłem atakiem histerycznego śmiechu.

ocenił(a) film na 8
kubarubin

tak bo czesto w dramatach sie zdarza ze przez drzwi wchodzą do człowieka głowy

ocenił(a) film na 10
neprosti

Haha, nie wspominając już o tym, że gdy ten człowiek sam wejdzie do tego portalu, ląduje w świecie, gdzie każdy jest nim xD

Szczerze ludzie, to dajcie spokój z tymi dramatami. To, że film ma parę dramatycznych wątków i zmusza do refleksji wcale nie oznacza, że jest to dramat. Już do każdego filmu można dopisać "Dramat", bo pokazuje jakąś rozterkę. Może od razu dopiszcie dramat do "Shreka" - w końcu on rzuca swój dom, oblężony przez nieznajomych, by odzyskać spokój. Czyż to nie dramat?
O, albo do "Wyścigu Szczurów" - w końcu ten film pokazuje jak ludzie potrafią się zmienić, gdy chodzi o pieniądze, co potrafią dla nich zrobić, z czego zrezygnować.

Prawdą jest, że każdy film ma w sobie coś z dramatu - pokazuje ludzkie przeżycia, emocje i sytuacje, w których prawie każdy z nas mógł się znaleźć. Ten film jest surrealistyczną komedią - ma wątki komedii, jest surrealistyczny. Owszem, zaprasza nas do rozmyślań - ale tak samo można powiedzieć o każdym filmie. Cholera, nawet Harry Potter ma jakieś przesłanie, jeżeli się uwziąć.

ocenił(a) film na 6
kubarubin

Ja bardziej byłbym za komedio-dramat , fantasy.

ocenił(a) film na 9
kubarubin

komedia czy nie, wspaniała rozrywka !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones