PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811632}

Był sobie pies 2

A Dog's Journey
7,6 13 127
ocen
7,6 10 1 13127
Był sobie pies 2
powrót do forum filmu Był sobie pies 2

Pytania

ocenił(a) film na 7

1) Co się stało z Shane' em?
2) Na samym końcu wymienili kilka imion, jakie nosił Bailey(Bailey, Molly, Hot-Dog, Max), ale dlaczego nie wymienili, że on był jeszcze Ellie(z Carlosem jako pies policyjny) i Tina(z Mają, gdzie kochał się w Roxy)
3) Dlaczego po śmierci Baileya jako Maxa na końcu nie powrócił on ponownie w kolejnym wcieleniu?
4) Co z Hannah po śmierci Ethana?
5) Ile lat miał Ethan w momencie, gdy kończyła się pierwsza część i ile miał on lat w momencie swojej śmierci? Na co on umarł?

Przyznam, że spodziewałem się, że tym razem Bailey będzie już tylko w jednym wcieleniu i cały czas będzie opiekował się CJ w tym wcieleniu, w którym był, gdy zakończyła się pierwsza część?
Spodziewałem się też, że Trent umrze, ponieważ słyszałem już o niejednym filmie, gdzie była postać z rakiem i w każdym przypadku ta postać nie przeżywała. A tu inaczej!

ocenił(a) film na 10
anonim300

Trochę późno , ale dopiero obejrzałem film 
1.Nie wiadomo. Ja obstawiam , że został zatrzymany przez policję. W końcu CJ Go widziała
2. Może nie wymienił , bo gdy był tamtymi psami to nie miał związku z Ethanem lub CJ
3. Nie powrócił , bo już zakończył swoją historię. Zwróć uwagę , że wszystko zaczęło się od spotkania z Ethanem , a Ethan na końcu umiera więc i Bailey umarł już na zawsze. Najpierw chronił Jego , a potem CJ. Jasne mógł jeszcze wrócić i chronić dziecko CJ , ale to już nie było potrzebne. Od początku był związany z Ethanem.
4. Hannah zapewne żyła jeszcze trochę , a potem sama umarła. Możliwe , że do  śmierci nadal mieszkała na ich farmie , a może zamieszkała z CJ
5. Trudno ocenić. Na końcu jedynki mógł mieć około 40 lat , a gdy umierał powiedziałbym , że może około 90. A umarł zapewne ze starości

użytkownik usunięty
feliks35

Na scenie pogrzebu ethana jest widoczna data jego urodzenia 1956r

ocenił(a) film na 7
anonim300

Ja od razu wiedziałam, że Trent przeżyje. O to twórcom chodziło. Ze tam było to miejsce szkoleń psów, by wykrywały raka we wczesnym stadium. I ta babka mówiła, że jest duża szansa na wyleczenie. W kolejnym psim wcieleniu jako Max pamiętał ten zapach. I dzięki niemu chłopak się wyleczył. Bez sensu jakby umarł. Bo cały wątek ze szkolonymi psami byłby bez sensu.

ocenił(a) film na 7
jrock

Chociaż będziej autorowi książki a nie twórcom. Nie wiem jak to było w książce bo nie czytałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones