PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473563}

Była sobie dziewczyna

An Education
7,1 69 401
ocen
7,1 10 1 69401
6,8 24
oceny krytyków
Była sobie dziewczyna
powrót do forum filmu Była sobie dziewczyna

Dokładnie do tych, które akurat spotkały się z podobną sytuacją. Jak to jest, że starszy facet interesuje się młodą dziewczyną.. czy to oznacza,że sam jest dziecinny i to wyjdzie w praniu? Bo jeżeli przystojny facet w wieku którym jest nie ma nadal nikogo, oznacza,że w jego zachowaniu jest coś o czym nie wiemy przez co zrezygnowały z niego inne starsze kobiety? Przecież gdyby był taki atrakcyjny jak się wydaje na pierwszy rzut oka dawno powinien być szczęśliwie ustatkowany (nie mówię tu oczywiście o kryzysie wieku średniego). Również nie mówię,że jest to regułą ale takie skojarzenia przychodzą mi na myśl.

ocenił(a) film na 5
Sezameek

Są różne przypadki i pewnie zależy o jakiej różnicy wieku mówimy. Myślę, że do 15lat różnicy to tak naprawdę nic. Oczywiście jeżeli obie strony potrafią się porozumieć i mają mniej więcej takie samo spojrzenie na świat i tego samego oczekują (bo jeżeli kobieta zechce się wybawić, studiować, robić karierę, a mężczyzna pragnąć będzie stabilizacji, rodziny, cieplych kapci etc to nic z tego nie wyjdzie). Nie uważam, że mężczyźni (ci do 15lat różnicy z kobietą) są dziecinni lub mają jakiś inny defekt. Co innego, gdy taki mężczyzna był w poważnych związkach i np. został zraniony lub gdy po prostu nie wyszło, z różnych przyczyn, a co innego gdy nigdy nie zaznał czegos takiego jak miłość (myślę, że w tym przypadku można mówić o niedojrzałości lub jakichś problemach).
Można również spotkać przypadki, gdzie facet po prostu lubi młodsze, lepiej sę z nimi czuje, podobaja mu się bardziej etc - tylko wtedy należy się zastanowić, czy nie wymieni cię na inną, jeszcze młodszą, może z biegiem czasu stwierdzi, że już jesteśza stara etc. Mnie bardziej przerażają kobiety biorące sobie młodszego, bo myślę, że nie każdy mężczyzna patrzy tak bardzo na wiek - na pewno mu miło, że śliczna, młoda kobieta zwróciła na niego uwagę i on może zechce się jeszcze bardziej starać w tym związku, co wg mnie jest zdrową sytuacją. A co innego gdy bierze taką, by poczuć się młodziej, lepiej, zemścić się za rozsterki sercowe z poprzedniczkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones