PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473563}

Była sobie dziewczyna

An Education
7,1 69 401
ocen
7,1 10 1 69401
6,8 24
oceny krytyków
Była sobie dziewczyna
powrót do forum filmu Była sobie dziewczyna

Niezaleznie od jej talentu aktorskiego ktory definitywnie posiada Carey Mulligan jestem absolutnie przeciwko jej WYGLADOWI...
Jej wystajacy kregoslup prezentowal sie w sukniach Channel-o podobnych tragicznie...kregi mozna bylo liczyc, ramiona ktorych obojczyki mozna anatomie podziwiac, te krzywe nogi + niefortunnie dziewczyna ma skolioze kregoslupa nie leczona przez co jej prawa stopa idzie do srodka ... anoreksja w filmie ... NIENAWIDZE tego .... nie wspomne ze Rosamund Pike jest podobnym szkieletorem...


Film...Oklepana historia...ale coz widocznie mlodziez tak nie chce sie uczyc ze widocznie potrzeba nam kina spolecznie motywujacego mlodziez do nauki ...

Malo ciekawy malo odkrywczy okrutnie wtorny opierajacy sie na stereotypach tamtych lat 50 ktore obecnie bardzo ale to bardzo sie zdewaluowaly...
Ponad to akcja filmu odbywa sie w Angli gdzie pelnoletnosci osiaga sie w wieku lat 16 co nie najlepiej wplynie na wyobraznie maloletniej widowni ktora ten film obejrzy

Tematyka filmu ... Hmm jak byc dzieckiem wychowywanym w konserwatywnym domu ktoremu pokaze sie kawalek swiata jakiego pragnie ... jak wykorzystac slabosci i nieswiadomosc uczuc dziecka...

Wlasciwie to film o tym jak oszukiwac klamac i zaciagnac malolate do lozka...

Czy to jest film godny uwagi ? Niewiem ... ja juz z takim kinem obcowalem dla mnie "An Education" oprocz chwalebnego przeslania jest poprostu mdły


NIE LUBIMY ANOREKSJI NA EKRANIE ! ! ! ! ! ! ! !

ocenił(a) film na 8
InsanE_RabbiT

ja lubię anoreksję. zazdrościsz komuś figury? to chyba nie wypada.

podaj proszę tytuły podobnych filmów, skoro piszesz, że jest wtórny.

pozdrawiam, Michał

użytkownik usunięty
InsanE_RabbiT

film nie bardzo mi się podobał, aktorka też nie, ale nie osądzaj od razu, że ma anoreksję... spójrz na Keirę Knightley? Wcae nie jest chora, wcina jak słoń i jest przeraźliwie chuda, ale za to ma piękną twarz.

ocenił(a) film na 8
InsanE_RabbiT

nie rozumiem skąd ten bulwers. o niej nawet nie można powiedzieć, że jest przeraźliwie chuda. poza tym ma śliczną buzię i miło się ją ogląda.

ocenił(a) film na 8
unexceptional

do autorki tematu: strasznie zakompleksiona jestes i tyle.Zal mi takich ludzi.ta aktorka jest bardzo ladna i fajnie sie na Nia patrzy.

ocenił(a) film na 8
luckygirl23

w sumie wygląda na to, że autorem tematu jest facet;)

ocenił(a) film na 8
unexceptional

a no faktycznie;) w takim razie widac ze lubi pulchniejsze facetki, ale bez przesady ta aktorka az nie jest taka chuda.

ocenił(a) film na 7
InsanE_RabbiT

człowieku, ty ignorancie...
ty chyba nie masz pojęcia co to jest anoreksja. Anorektyczką nie jest ZDROWA, szczupła dziewczyna (pewnie gustujesz w 'obwisłocycatych' baleronach, które 'można za coś złapac').
Chorzy na anoreksję mają niezdrową cerę (nie bladą do cholery tylko ziemistą), łamią im się paznokcie, a ich włosy nie mają blasku. Skoro takie dziewczyny prawie nic nie jędzą to nie tylko nie dostarczają sobie białka, ale też witamin odpowiedzialnych za zdrowy wygląd. Czy aktorka, którą posądzasz o anoreksję, albo co gorsza Rosamund Pike (ślepy jesteś czy co?) wygląda na anorektyczke? Ludzie, jesteście cofnięci skoro bez powodu bluzgacie na kogoś, że ma chorobę, bo wygląda tak jak wygląda. Keira też nie ma anoreksji dla zainteresowanych. Ja też nie, choc taki idiota jak założyciel tematu mógłby mnie o to posądzic,bo w życiu się nie odchudzałam, jem dużo, a ostatni raz wymiotowałam w przedszkolu.
Lecz się facet, bo mnie osłabiasz.

ocenił(a) film na 8
InsanE_RabbiT

Carey Mulligan wygladala wysmienicie! majac 23 lata podczas krecenia tego filmu wygladala faktycznie jak 16 letnia uczennica - brak doroslej dostojnosci, postawa, zachowanie dobrze ulozonego dziecka - po prostu rewelacja
bede trzymal za nia kciuki w wyscigu po oscary, bo robila wrazenie od 1 minuty filmu

"Jej wystajacy kregoslup prezentowal sie w sukniach Channel-o podobnych tragicznie...kregi mozna bylo liczyc, ramiona ktorych obojczyki mozna anatomie podziwiac, te krzywe nogi + niefortunnie dziewczyna ma skolioze kregoslupa nie leczona przez co jej prawa stopa idzie do srodka ... anoreksja w filmie ... NIENAWIDZE tego .... nie wspomne ze Rosamund Pike jest podobnym szkieletorem..."

wypowiedz na miare starej rury z angielskiego dworka na widok osoby z nizszych sfer, ktora przypadkiej dostala sie na salony, albo geja - ogarnij sie pedanciku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones