PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165291}

Była tu Lily

De Kassière
5,6 70
ocen
5,6 10 1 70
Była tu Lily
powrót do forum filmu Była tu Lily

film ma swój klimat. naprawdę mi się podobał, choć obiektywnie rzecz biorąc nie mogę w nim wskazać nic specjalnego. fabuła jest średnio oryginalna. film jest trochę naiwny i naciągany, nie chodzi tu tylko o postępowanie Lily, w końcu ciężko oczekiwać od 17 letniej matki rozsądku. wiele zdarzeń wydaje się możliwych tylko w holenderskim filmie:) amerykanie zrobili by film równie naciągany, tyle, że na inny sposób. aktorzy grają średnio, do tego średnio podoba mi się sposób, w jaki reżyser nimi kieruje. czasem ich reakcje na przebieg wydarzeń wydaje mi się niezbyt naturalny, ale mogę si e mylić. dialogi strasznie proste i często wydawało mi się, że dany bohater powinien powiedzieć więcej..., no cóż... przejdźmy dalej... muzyka David A. Stewarta z Eurythmics jest bardzo dobra i nie chodzi tu tylko o kawałek "lily was here". zakończanie filmu wydaje mi się zbyt urwane.
mimo iż wymieniłem prawie same wady [może to za duże słowo, ale są to w większości cechy negatywne] filmu, to film mi się naprawdę podobał. uważam, iż jest godny uwagi. po prostu ma "to coś" co do mnie przemówiło, a wręcz mnie urzekło. 7/10

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

Dawno, bo dawno, ale gdzie obejrzałeś ten film?

ocenił(a) film na 7
wpiotr93

był w tv. pewnie w necie znajdziesz po angielsku

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

Dawno? Nie ma nigdzie, sprawdzałem.

ocenił(a) film na 7
wpiotr93

Jakoś w 2008. Sprawdź priw.

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

W Holandii to film kultowy i w sumie dobrze się kończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones