PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466716}

Było sobie kłamstwo

The Invention of Lying
6,2 28 940
ocen
6,2 10 1 28940
5,2 6
ocen krytyków
Było sobie kłamstwo
powrót do forum filmu Było sobie kłamstwo

Błysk geniuszu

ocenił(a) film na 10

Film absolutnie genialny konceptualnie. Bogactwo znaczeń i konsekwencji logicznych
zachwyca. Dodatkowo świetnie zagrany. Niska ocena nie dziwi, film jest oryginalny
fabularnie i dość trudny w odbiorze intelektualnym co stawia go poza zbiorem
przyswajalnych obrazów w przypadku 'kinomaniaków' o wąskim zakresie wymagań i
pojmowania, których niestety jest znacząca większość.

ocenił(a) film na 10
Fidel-F2

Bardzo trafna opinia

guntes

Potwierdzam.

ocenił(a) film na 7
Fidel-F2

Absolutnie popieram! Film o bardzo, ale to bardzo oryginalnej fabule i wykonaniu!

ocenił(a) film na 5
Fidel-F2

Koncept fajny, ale film jednak spsuty. Przede wszystkim bardzo nierówne toto. Czy trudny w odbiorze? Nie sądzę, bo w gruncie rzeczy całościowo to wychodzi taka lekkostrawna romantyczna komedyjka i na pewno można było zrobić to lepiej.

ocenił(a) film na 10
zenek_8

no właśnie dlatego trudny, że w zasadzie nie załapałeś o czym jest :)

ocenił(a) film na 5
Fidel-F2

Sorry, ale ten film jest prosty jak konstrukcja cepa. Naprawdę nie trzeba mieć tęgiej głowy żeby załapać cokolwiek. Nie daje to rady jako całość i tyle. Sam ciekawy pomysł to nie wszystko, kiedy realizacja leży i z każdą minutą filmu jest gorzej i gorzej.

ocenił(a) film na 10
zenek_8

ale wiesz, że opowiadasz farmazony? :)

ocenił(a) film na 5
Fidel-F2

Mhm, tak to sobie tłumacz. ;]

ocenił(a) film na 10
zenek_8

kolego, skoro twierdzisz, że film jest prosty jak konstrukcja cepa to może wynikać z tego konkluzja jedynie taka, że umknęła Ci masa treści

ocenił(a) film na 5
Fidel-F2

Tak, ja jestem prostym bucem o wąskim zakresie wymagań. Idę, obejrzę jakiś film o Zombiakach...

Fidel-F2

dla mnie film który przedstawia zniekształcony obraz prawdomówności w świetle wydarzeń jednego bohatera
, oczywiście że koncepcja filmu jest nie zwykle trafionym pomysłem ale realizacja pozostawiła troszeczkę nie dosytu . Irracjonalizm postępowania i znieczulica moralna w filmie będąca przyczyną "prawdy ciągłej" , jest na tyle rażącym niedopełnieniem logicznej całości że wygląda to tak jakby idiota układał kostkę rubika z jednym kolorem , nie wiem czy ktoś mnie zrozumie . W tych ludziach widać bezkres idiokratyzmu . To jedyna przyczyna przez którą czuję wstręt do bohaterów filmu. A tak po za tym film na wysokim poziomie , obraz który ciekawi i frustruje , jednocześnie wprowadza nas w stan refleksji bez jasnej odpowiedzi

ocenił(a) film na 10
proximacentaurii

Ni w ząb nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

Fidel-F2

dla tumoków
społeczeństwo w filmie to kompilacja bezdusznych idiotów nie rozumiejących kodeksu etycznego oraz moralnego co więcej mam ci powiedzieć , więc samo to już jest nie realne.
I w sumie zamiast bawić irytuje swoją nieporadnością , to tak jak teraz mam do czynienia z Tobą zadajesz durne pytania nie rozumiem itp . Sytuacja gdy bohater czyta przykazania człowieka z góry doskonale pokazują z jakimi ludźmi w filmie mamy do czynienia . Upośledzeni moralnie debile

ocenił(a) film na 10
proximacentaurii

ale nie rozumiem co chcesz powiedzieć

Fidel-F2

spoko
tez cie kocham

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones