PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466716}

Było sobie kłamstwo

The Invention of Lying
6,2 28 940
ocen
6,2 10 1 28940
5,2 6
ocen krytyków
Było sobie kłamstwo
powrót do forum filmu Było sobie kłamstwo

Na początku siedziałem z wielkim zacieszem na twarzy. Bardzo mi się spodobał sam
pomysł ludzi mówiących tylko prawdę. Niestety po jakimś czasie (mniej więcej od
pierwszego kłamstwa) miałem wrażenie ,że film był naciągany. Zupełnie tak jak by nie było
do niego napisanego scenariusza.
Zajechało mi tandetą. Jestem pewien ,że można by to lepiej nakręcić.
Nie mniej jednak daje 6

ocenił(a) film na 5
Radbun

Dokładnie! Miałam takie same odczucia. Przez chwilę było zabawnie, a potem jakby zabrakło dobrego pomysłu co dalej i tylko się w tym pogrążali.

ocenił(a) film na 6
Radbun

Dobrze gada, polać mu. Scenariusz z potencjałem. Sam pomysł na historię i motyw świetny. Jednak zabrakło ciekawszego zakończenia, jakby twórców opuściła w połowie wena.

ocenił(a) film na 9
Radbun

A może po prostu go nie zrozumiałeś? Ten film nie tylko porusza kwestie prawdy i kłamstwa, ale także kwestie religijne, ucieczki od rzeczywistości, okłamywania samego siebie. Jest o czym myśleć. Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę. Naprawdę nie wiem jak można oceniać ten film na 6 (To mówi gość, który Yes Man ocenił na 9/10...). Zakończenie jest urocze jak z resztą cały wątek miłosny.

ocenił(a) film na 10
Radbun

Bo to nie jest produkt popkultury jak Britney Spears. To jest traktat filozoficzny.

ocenił(a) film na 9
Fidel-F2

Dokładnie. Traktat, w którym przesłanie jest tak wyraźne, że tylko ślepy nie dostrzeże. A że mamy ślepe społeczeństwo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones