PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466716}

Było sobie kłamstwo

The Invention of Lying
6,2 28 941
ocen
6,2 10 1 28941
5,2 6
ocen krytyków
Było sobie kłamstwo
powrót do forum filmu Było sobie kłamstwo

W tym filmie główny bohater pokazuje jak tak naprawdę zaczęła się religia i wierzenia w boga . Dawno Dawno temu tez wszyscy mówili prawdę aż urodził się Jezus i w wieku 30 lat zaczął kłamać że jest synem tego tam na górze a Maryja jego matka jest dziewicą . Rzymianie się w wkurzyli ze on gada z tym na górze i jest tyle przez nie go zła wiec powiesili jego syna bo uwierzyli w te bajki które mówił Jezus

matiwww2

mama wie ze ćpiesz ?

skyman1991

nie chodzę do kościoła wiec nie jestem na haju

skyman1991

podobno jezus ćpał w końcu był hipisem

ocenił(a) film na 4
matiwww2

Jezus nie został powieszony to raz, dwa to Żydzi wymogli na Rzymianach aby go zabić a po trzecie jakie zło wyrządził Jezus? ale co ja tam gadam pewnie wiesz lepiej...

stantom1982

nic mi nie wyrządzi ale skoro ubierał się jak hipis gadał że jest synem boga to musiał być na haju

ocenił(a) film na 4
matiwww2

?????? ty do mnie, czy koło mnie???

stantom1982

do idioty więc do ciebie jeśli jesteś religijny

ocenił(a) film na 4
matiwww2

no po takim tekście to się nie pozbieram...
jak to mówił Forest Gump: Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.

ocenił(a) film na 7
stantom1982

mam pytanie: skąd pomysł że żydzi " wymogli" na Rzymianach zabicie jakiegoś cieśli?
Czy naprawde wierzysz że gość (mowa a Piłacie) ,który wymordował masę ludzi podczas powstania samarytan miał jakies problemy z wykonaniem wyroku śmierci na, z jego punktu widzenia bezwartosciowym i chorym psychicznie samozwanczym proroku ?

ocenił(a) film na 4
marwel1980

Nie twierdzę że Piłat przejmował się jakimś prorokiem, bo być może i skazał go na śmierć bez mrugnięcia okiem, ale nie ulega wątpliwości, że to Żydzi, m.in. Kajfasz i jemu podobni, którzy dla zachowania swoich przywilejów i pozycji społecznej pozbyli się Jezusa. Ich zadaniem było m. in. utrzymanie w spokoju społeczności judejskiej. Dlatego Kajfasz wiedząc o niewinności Jezusa, chytrze oskarżył Go o bluźnierstwo, wymuszając na Sanhedrynie wyrok śmierci - wg żydowskiego prawa.

ocenił(a) film na 7
stantom1982

Ponownie używasz stwierdzenia "wymuszać", śmiem śtwiedzić że Żydzi to sobie na Piłacie to mogli wymusic co najwyżej wpier=dol dla siebie przestań z łaski swojej wciskać mi tu chrześcijańską propagande o złych Żydach i wspaniałomyslnych i Rzymianach

marwel1980

ja tylko napisałem o czym opowiada film a o jakiś bajeczkach

matiwww2

Powinieneś znaleźć sobie inne forum.

seismic

bo co. To były 2 miesiące temu koniec tematu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones