PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573693}

Bye Bye Man

The Bye Bye Man
5,1 9 266
ocen
5,1 10 1 9266
Bye Bye Man
powrót do forum filmu Bye Bye Man

Mi się spodobał

ocenił(a) film na 6

Moim zdaniem całkiem niezły horror,tylko tytuł trochę nie pasuje do całości.Bye Bye Man brzmi jak robocza wersja,którą scenarzysta wymyślił na poczekaniu czekając na lepszy pomysł,po czym nie zdążył(lub zapomniał)go zmienić.Lepiej by wyszło jakby film miał tytuł "Don't think it,don't say it",a zakapturzona postać nosiła imię w stylu Azazel,Belfegor czy coś podobnie demonicznego :)

kogut666

Zakapturzona postać budziłaby więcej grozy, gdyby pozostała zakapturzona... Jak pokazali zbliżenie, to już nawet demoniczne imię nie pomogłoby utrzymać klimatu grozy.. ;)

ocenił(a) film na 4
kogut666

to jest na podstawie opowiadania o takim tytule, więc nikt z ekipy filmowej tytułu nie wymyślał
poza tym ja jestem zadowolony za każdym razem kiedy polski dystrybutor powstrzymuje swoją szaloną kreatywność i nie wymyśla zupełnie nowego tytułu samemu jeżeli trudno mu sensownie przetłumaczyć tytuł angielski lub obawia się, że wierne tłumaczenie słabo mu chwyci

ocenił(a) film na 8
kogut666

Mi też. Film naprawdę dobry, ze świetną atmosferą. Ciekawe czy będzie druga część. Otwarte zakończenie, nie do końca mi pasuje do tej historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones