PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1189}
7,5 74 629
ocen
7,5 10 1 74629
7,4 9
ocen krytyków
C.K. Dezerterzy
powrót do forum filmu C.K. Dezerterzy

5/10

ocenił(a) film na 5

Myślałem, że to będzie coś na miarę przygód Franka Dolasa ale niestety nie ma co porównywać. Ode mnie 5/10 w większości za "ma się świecić jak psu jajca", "długi, żelazny most" oraz za pierdnięcie przed sądem wojskowym xD Można obejrzeć:)

ocenił(a) film na 8
pachomir

5/10 to przesada. Jest więcej zabawnych scen a poza tym aktorstwo jest na niezwykle wysokim poziomie.Pokora, Kowalewski, Zborowski to po prostu śmieranka aktorska. Mało jest takich świetnych polskich komedii. I do czego ty przyrównujesz koleś? To tak jakbyś porównał jamnika i gazele. Dezerterzy są o wiele bardziej pieprzni niż Dolas, którego by można polecić dziecku z podstawówki.

ocenił(a) film na 10
pachomir

ogladalem te dzielo dawno temu dzisiaj leci na jedynce to jedna z najlepszyh komedi i zgodze sie z przedmowca 5/10 porazka jak mozna tak nisko ocenic taki extra film

ocenił(a) film na 9
promo9

Już ci tłumaczę. Zapewne kolega pachołmir nie obejrzał filmu bo mu mama zabroniła. Kolega nie zna Pokory, Kowalewskiego, Zborowskiego, nie zrozumiał chociażby dialogu Zapasiewicza z Pokorą i innych wspaniałych scen, ale pierdnięcie przed sądem rozbawiło go do łez. Czyli już znamy poziom humoru jakiego szuka w komediach pachołmir. Zapewne przygody Franka Dolasa tak uwielbia ponieważ widzi tu podobieństwo Dolas - Golas. Wcale się nie zdziwiłbym gdyby tak było.

ocenił(a) film na 8
adammo1313

hahaha ;D

adammo1313

Popieram. od kiedy na fw pełno dzieci oceny dobrych polskich filmów spadły.

ocenił(a) film na 9
pachomir

Obstawiam że po prostu jesteś jeszcze niedojrzały do tego filmu. Sam kiedyś we wczesnym dzieciństwie nie ceniłem takich filmów jak np. "Seksmisja" czy "C.K Dezerterzy". Natomiast kiedy wyrosło się z poziomu "13 posterunku" bardzo doceniłem takich "Dezerterów". Na razie patrząc po twoich zachwytach pierdem w sądzie nie jesteś po prostu jeszcze gotów. Radzę obejrzeć ponownie za parę lat to i efekt będzie inny... zapewne...

pachomir

O kurde, Franek Dolas śmieszniejszy?
Bo podał trudne nazwisko gestapowcowi i grał w 3 karty z Arabami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones