PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1189}
7,5 74 662
oceny
7,5 10 1 74662
7,4 9
ocen krytyków
C.K. Dezerterzy
powrót do forum filmu C.K. Dezerterzy

FILM PETARDA

ocenił(a) film na 8

Takie komedie kiedyś wspaniałe powstawały a teraz to ludzie się śmieją z rzeczy typu Testosteron ... to smutne jest.

ocenił(a) film na 10
Piotrsense

Nie wszyscy tacy są-więcej wiary w ludzi życzę i otwartości ;)

ocenił(a) film na 8
Piotrsense

Tak wiem wiem :), ale gdzie ci aktorzy ten klimat ,ten luz bez wysiłku ?? ;)

ocenił(a) film na 8
Piotrsense

wiary mam coraz mniej, ponieważ branża z jakichś powodów produkuje te syfy ,żeby zmniejszyć prawdopodobieństwo wtopy kasowej.podaj mi przykład dobrej komedii polskiej ostatnich kilku lat proszę ....pani otwarta na świat :)

Piotrsense

Komedie, które mi się podobały, od 2005 roku:
Czas surferów, Ile waży koń trojański?, Francuski numer, Wino truskawkowe, Motór, Hi Way, U Pana Boga..., Wściekłe pięści Węża, Drzazgi, Manna, Lekcje pana Kuki, Doskonałe popołudnie, Przybyli ułani(film TV), Miłość w przejściu podziemnym(TV), Kołysanka

Tylko tyle mogę sobie przypomnieć, a i tak większość wymienionych przeze mnie produkcji to filmy średnie.

ocenił(a) film na 8
matimat17

Wino truskawkowe to dobry dramat bardziej niż typowa komedia.To samo z lekcjami pana kuki.Reszty nie komentuje,bo koń trojański i kołysanka czy czas surferów a gdzie pan Pokora i jego "to jest kura panie generale " ?? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones