PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4420}
7,4 2 514
ocen
7,4 10 1 2514
Cafe Pod Minogą
powrót do forum filmu Cafe Pod Minogą

Taki film to jest słaby jak żaden inny. Nikomu go nie polecam.

użytkownik usunięty
severus_snape

Jezeli ten film wydaje ci sie slaby to nie masz pojecia na temat komedii. Ten film jest genialny. Jezeli ktos z was nie widzial murzyna w latach piedzisiatych mowiacego autentycznie gwara warszawska to zapraszam. Ubaw po pachy, tylko trzeba lubiec i rozumiec styl Wiecha czyli Stefana Wiecheckiego.

ocenił(a) film na 10

Słuchaj nie wypowiadaj się jak się nie znasz. Czemu ci sie nie podobał? Bo był czarno biały? To jest jedna z lepszych polskich komedii. Ubaw po pachy. Naprawdę. Ja ten film wszystkim polecam. Oglądałam go dwa razy.

ocenił(a) film na 10
severus_snape

Wystarszy popatrzeć jakie filmy to dziecko lubi, żeby powiedzieć dlaczego tak napisał. Widocznie zetknął się z polskim kinem pierwszy raz. Kasię i Tomka nie liczę bo to nie kino :D

ocenił(a) film na 9
severus_snape

Jeszcze trzeba było po drodze obrazić pan Dymsze strączku bo kimże on jest
przy takim Haydenie Christensenie i jego niesamowitej kreacji aktorskiej w
wybitnym dziele Dżordża L.

ocenił(a) film na 10
severus_snape

W sobotę oglądałam ten film na Kino Polska. Uśmiałam się tak, że brzuch mnie bolał. Co do Murzyna w latach 50.-tych w Polsce, to jest on zabawny nie tylko dlatego że mówi prawdziwą gwarą warszawską, ale też dlatego, że w tamtych latach prawdziwego Murzyna to można było zobaczyć co najwyżej koło wyższej uczelni w dużym mieście.

Film niesamowity, aktorzy wspaniali. Szkoda, że zaczyna ich brakować ze względu na ich wiek (są coraz starsi i coraz ich mniej).

severus_snape

Ale nie tak słaby jak Twój intelekt, jeśli wogóle wiesz z czym to się je. Wciąłeś się w temat jak majtki w d--ę ciotki Apolonii, albo i głębiej. A miałeś taka swietna okazję, żeby NIC nie pisać!!!

abert

Dajcie jej spokój. To jakiś dzieciak, wielbiciel Harry'ego Potter'a.
Zresztą to było 7 lat temu, może już myśli inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones