PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489724}
6,9 986
ocen
6,9 10 1 986
Camino
powrót do forum filmu Camino

Camino - mocne kino

ocenił(a) film na 7

Film ogląda się bardzo dobrze.Porusza i to mocno.Aż trudno uwierzyć że ludzie potrafią być tacy zaślepieni i zakochani w Jezusie a nie w swojej rodzinie.

ocenił(a) film na 10
piteusz

To mi raczej wygląda na fanatyzm niż na religie.

ocenił(a) film na 7
Marlon4

Zgadzam się w 100%!!!

ocenił(a) film na 8
Marlon4

Czy nie widzicie, że ten film jest karykaturalnie przerysowaną lewacką agitką i nagonką na Kościół i Opus Dei - a to wszystko z zawiści, że ten instytut zachęca ludzi do świętości i nie daje się infiltrować lewakom i masonom? Poznajcie kontekst takich filmideł, a może coś zrozumiecie!

ocenił(a) film na 5
piteusz

Chciałabym, ale nie mogę ocenić, bo nie wytrzymywałam tego filmu, choć to tylko rozpisane role dla aktorów, to z każdym otworzeniem buzi przez matkę czy księdza robiło mi się niedobrze, wstrętnie, przykro. Ciarki przechodzą po plecach na myśl, że tacy ludzie traktowani są często jako wzór rodziny: chrześcijańskiej heteroseksualnej rodziny brrr...

ocenił(a) film na 3
Bishvilcha

Odsyłam do prawdziwego życiorysu Aleksji http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=dz&dat=20070406&id=dz68.txt

ocenił(a) film na 5
Dendi93

Co w związku z tym życiorysem, mam się załamać jeszcze bardziej...?

ocenił(a) film na 7
Bishvilcha

Rodzina musi być heteroseksualna,jak moze byc homoseksualna???to fikcja!!!jakby byla homo to by wyginęła

ocenił(a) film na 5
klcw57

Rodzina by wyginęła? Twoja logika...

ocenił(a) film na 6
klcw57

Tak! Naukowo dowiedziono, że występuje ostatnio masowe wymieranie rodzin homoseksualnych :D:D
Krążą też pogłoski o spodziewanym wymarciu rodziny Radia MaRyja...

piteusz

naprawdę nie wiem dlaczego tak Wam do przeszkadza.. skoro uważacie że Jezus to bujda to po prostu wyłączcie film.. sami łapiecie się we własne pułapki.

piteusz

Szczerze mówiąc film dobry choć przy niektórych momentach myślałam, że stracę wiarę o_O

Mikeylaa

tak to chore-kazdy fanatyzm jest chory..nie mozna kochac bardziej jezusa niz swojego dziecka...wiele ..w opus dei i w katolicyzmie jest chore..ale wymyslili to ludzie wiec nie moze byc inaczej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones