PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486826}

Camp Rock 2: Wielki finał

Camp Rock 2: The Final Jam
5,6 23 742
oceny
5,6 10 1 23742
3,7 3
oceny krytyków
Camp Rock 2: Wielki finał
powrót do forum filmu Camp Rock 2: Wielki finał

Gratuluje wam gustu filmowego skoro filmy genialne oceniacie na 1 bo ich nie rozumiecie macie wyprane mozgi przez Disneya i tyle dziekuje dobranoc

ocenił(a) film na 4
WielkaPustka

Nie lubisz produkcji Disneya?
A pewnie zapomniałeś np. o Królu Lwie.To też buł Disney.

użytkownik usunięty
anetixi

Gust jak gust. Każdy ma swój . Jednym podoba sie bardziej ambitne kino , które daje do myślenia inni wolą obejrzeć lekkie i puściutkie ,,Camp Rock " . W moim przypadku zależy to akurat od nastroju . A z tym wypieraniem mózgu , nie przesadzasz trochę ? Jak niby taki film może wpłynąc na dzieci? Dorosna to skończy sie szaleństwo . Chyba każdy miał przez pewnien okres ,,fioła " na czyimś punkcie. Ja akurat trafiłam na Witcha a teraz wyrosłam z tego.

WielkaPustka

zalecam sięgnięcie po słownik ortograficzny, ponieważ "poniewarz" ....

użytkownik usunięty
forever

Ojeju , daruj sobie te pouczenia. To nie jest forum języka polskiego. Każdy się może pomylić poza tym

ocenił(a) film na 5

błędy błędami, no ale bez przesady. przez takie osoby jak ty rośnie nam społeczeństwo analfabetów. ah te dzisiejsze dzieci.

użytkownik usunięty
_Ina_

wiedzy się nikomu łopatą do głowy nie wsadzi. Jak się nie będzie chciał uczyc to nie będzie się uczył. Ja uważam ,że to jego sprawa i tyle.

ocenił(a) film na 5

a ja uważam, że do podobnych wniosków mogła dojść dziesięciolatka. i oczywiście się mylisz z tą "jego sprawą". bez osób wykształconych jak ma wyglądać przyszłość tego narodu? takich tumanów po ogólniaku zatrudniać? ...z resztą co ja mówię. ty nie znasz zasad ortografii, czyli czegoś co dzieci w podstawówce programowo muszą opanować. podstaw! oszczędziłabyś sobie wstydu i nie pisała chociaż głupot, bo herezje które głosisz ukazują cię w niezbyt korzystnym świetle. amen. i spadam z tej wylęgarni pokemonów.

ocenił(a) film na 6
WielkaPustka

"poniewarz" - te słowo ukazuje nam jakim jesteś genialnym krytykiem filmowym.

Katie15 - to POLSKIE forum, więc warto by było używać rodzimego języka, nie mam na myśli literówek, które mogą się zdarzyć wszędzie, jak "buł", ale ortografię... WYPADA znać, warto by było zajrzeć również do interpunkcji - profesorem nie jestem, ale sądzę, że conajmniej jedną kropkę dałoby się tam wpisać.

Co do filmu.. Jest on wyprodukowany dla kategorii wiekowej poniżej tych 16, 17 lat, więc nie wiem, po co go porównywać do "genialnych" produkcji, które często mogą zrozumieć jedynie ludzie, którzy już przeszli swoje w życiu i potrafią wyciągnąć z tych filmów ich ''majstersztyk''.

Camp Rock 2, to sympatyczny i dość naiwny film, który przekazuje, jedną zasadniczą treść: nie poświęcaj życia, dla kariery.

użytkownik usunięty
Joddo

Dobra , ale jakbyśmy mieli się czepiać tak każdego błędu ortograficznego i interpunkcyjnego to nie nadązylibyśmy ..

ocenił(a) film na 6

Tak, tak, tak.. Oleimy ortografje, olejimy inderpónkcie... Nailepiej olacz szystok, wienc czo tó robiś?

ocenił(a) film na 2
Joddo

Nieźle :) ... Powinno się zwracać uwagę na błędy więc popieram Joddo ... :)

użytkownik usunięty
czarodziejka14

To jest każdego osobista sprawa na jakim poziomie jest jego ortografia.

ocenił(a) film na 6

'Jerzeli' jest na takim, to lepiej niech ten ktoś milczy. Znasz to przysłowie? "Milczenie jest złotem".

użytkownik usunięty
Joddo

Znam ,ale czy naprawde tak bardzo przeszkadza Ci to ,że ktoś ma kiepską ortografie? Rany , naprawde jakby świat składał się tylko z takich problemów to by było dobrze .

ocenił(a) film na 6

Tak, naprawdę przeszkadza. Gdy widzę, jak ktoś pisze: "ktury", to odczuwam to prawie tak, jak ból fizyczny. Poza tym, nie wiesz, że "ogarniając" małe problemy, torujemy sobie drogę do tych dużych?

użytkownik usunięty
Joddo

Ok, jak chcesz ,ale wątpie ,żeby przez zwrócenie komuś uwagi ,że pisze ,,ktury " zamiast ,,który" pomniejszyły się czyjeś problemy :)

ocenił(a) film na 6

Moje, zmniejszą się na pewno. Poza tym, może po ktÓrymś razie, ktoś się nauczy i zacznie pisać "po polskiemu", a po dłuższym czasie, może nawet po polsku.

użytkownik usunięty
Joddo

hahaha dobre :D

http://www.kwejk.pl/obrazek/293204/liter%C3%B3wka.html

ocenił(a) film na 4
Joddo

Fantastycznie, szkoda tylko, że przyganiał kocioł garnkowi. W co drugim zdaniu masz błąd interpunkcyjny.

A wracając do tematu: mi też nie podoba się fakt, że Disney nie robi już fajnych kreskówek, które uczą, bawiąc. Ale rozumiem to: kiedy byłyśmy ostatnio na Królu Lwie, najlepiej bawili się ludzie po 20 roku życia, ci młodsi strasznie się nudzili. Przykre, ale prawdziwe. Taki Camp Rock jest słaby i naiwny, ale z drugiej strony wolałabym chyba, że by mój bachor oglądał chłopców z gitarami i słuchał prawdziwych głosów, niż zachwycał się Crazy Frogiem.

ocenił(a) film na 5
Joddo

brawo, jesteś moim idolem. należy uczyć dzieci za młodu, żeby naród nie ociekał debilizmem. a Katie15 ma widocznie już mózg wyprany tym całym pieprzonym "nowym disneyem" (hanny montany, bimbery itd.)

ocenił(a) film na 6
_Ina_

_Ina_ nigdy nie byłem czyimś idolem, miłe wrażenie ;D
Jednak z tym "nowym pieprzonym disneyem" z lekka przesadzasz. Prawda, nie jest to już to samo co było kiedyś, ale czasy się zmieniły i mamy to co mamy. Innymi słowy, jakie czasy, takie filmy (dla dzieci).

ocenił(a) film na 1
WielkaPustka

Walt w grobie się przewraca;(
1/10 won z tym syfem...

ocenił(a) film na 8
WielkaPustka

hah a pewnie nawet nie oglądałeś

ocenił(a) film na 8
WielkaPustka

Kurcze, poczułam się przez moment, jak... "dziecko neo"... :)))
Ja wiem, że to nie jest rewelacyjnie ambitne kino i że sporo mu brakuje do super produkcji (nawet samego Disney'a, którego wytwórnia robiła też dobre filmy - np. wymienione powyżej), ale uważam, że nie jest to najgorsze dno na świecie, można docenić rozmach, z jakim zrealizowano ten obraz filmowy oraz układy choreograficzne, oprawę muzyczną, talent i ambicję młodych tancerzy oraz przekaz, skierowany do młodej widowni. Jako matka odbieram ten film dość pozytywnie, szanując oczywiście zdanie całkiem odmienne od mojego. :))
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 1
WielkaPustka

tak jest ! :D

użytkownik usunięty
WielkaPustka

Film jest beznadziejny, owszem. Ale to nie daje Ci prawa wyzywać osoby którym się on podoba. Po stylu twojej wypowiedzi daje ci ok. 13 lat. Pozdrawiam

Na razie nie ma cenzury w internecie i mogę obrażać kogo tylko chcę, w tym przypadku padło na pseudoineligentne dzieci z wodogłowiem spowodowanym przez maratony z disneyem.

użytkownik usunięty
WielkaPustka

No to gratuluje pseudointeligencji. Nie bądź taki/taka do przodu bo cie z tyłu zabraknie.

WielkaPustka

Cenzury może i nie ma, natomiast w polskim prawie istnieje Konstytucja, Prawo Karne oraz Prawo Cywilne, dzięki którym te "pseudointeligetne dzieci" zrobią Ci większą krzywdę, lub przysługę, w zależności jak patrzeć...
Można skrytykować czegoś. Ale obraza w tym kraju jest karalna, poczytaj sobie art. 216 KK. Pozdrawiam. Internet nie jest ani anonimowy ani bezkarny.

ocenił(a) film na 9
WielkaPustka

Ja na ogół oglądam takie filmy jak: "Zielona Mila" czy "Chłopiec w pasiastej piżamie" i tym np dałam ocenę 10, ale różne filmy Disney'a też oglądam. I to nie znaczy, że jestem "dzieckiem neo", ale po prostu podobają mi się różne filmy i nikt nie będzie mnie obrażał z ich powodu, a już na pewno nie takie dziecko jak ty.

PS. "ponieważ" pisze się przez "ż" a nie "rz", gratuluję poziomu intelektualnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones