PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 603
oceny
7,4 10 1 32603
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Jestem wielką fanką Ledgera po "Monster's ball", "Tajemnicy Brokeback Mountain" i "Mrocznym rycerzu", ale w tym filmie jego kreacja została przyćmiona przez autentyzm Abbie. Nie widziałam jej wcześniej w żadnej innej roli, a w dodatku ma według mnie bardzo niesprzyjającą urodę - jest śliczna, to prawda, ale w sposób cukierkowy i aboslutnie nieoryginalny; wygląda jak odmłodzone skrzyżowanie Charlize Theron, Nicole Kidman i kilku innych aktorek, zupełnie niecharakterystyczna - tym bardziej mnie zaskoczyła i z pewnością będę obserwować dalszy rozwój jej kariery.

PhAnnie

Zgadzam się z tobą, dzięki ''Candy''(a film ten obejrzałam poraz pierwszy głównie ze względu na Heatha,którego uwielbiam)Abbie stała się jedną z moich ulubionych aktorek,jest rewelacyjna w tej roli. Polecam też ''Sommersault'',dramat australijski,również świetna rola Abbie.I nie mogę doczekać się ''Bright Star''w polskich kinach-film ten stał się głośny na tegorocznym festiwalu w Cannes.
Ps. Nie zgadzam się tylko co do jej urody-wg.mnie jest charakterystyczna,w pozytywnym sensie,ale to już kwestia gustu:)

ocenił(a) film na 9
Lilith_33

Powiem szczerze jest to pierwszy film z Abbie ktory widzałem i bylo to własnie Candy.Rownierz ze wzgledow Heath'a ktorego uwielbiam.Rola Abbie w tym filmie porostu mnie urzekła,cala opowiesc jest genialnie przedstawiona,za kazdym razem jak odpalam orginalne DVD z tym filmem :)
to poprostu mnie zatyka,jest to coś w tym filmie,dlatego
często do niego powracam.Pozdrawiam Wszystkich Sypatykow tego filmu.

ProSpekt

Ja również często do niego powracam,za każdym razem robi piorunujące wrażenie:)

ocenił(a) film na 6
Lilith_33

Ach no muszę nadrobić zaległości, dziękuję za tytuły :) Nawet nie wiedziałam, ze gra w "Bright Star".

ocenił(a) film na 8
PhAnnie

Mega trafna wypowiedz, szczeglnie porownanie Abbie do Kidman oraz Thereon. Obie sa moimi ulubionymi aktorkami ze wzgledu na urode jak i umiejetnosci.

ocenił(a) film na 10
PhAnnie

Aktorka w tym filmie strasznie mi się spodobała. Grała wspaniale. Pokazała prawdziwe emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones