PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 603
oceny
7,4 10 1 32603
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Co dalej?

ocenił(a) film na 8

Niestety, wczoraj nie dooglądałam filmu do końca. Mógłby ktoś powiedzieć mi co było po tym, kiedy Candy wylądowała w szpitalu bo poroniła? Będę wdzięczna :)

ocenił(a) film na 10
Dominique_10

Dużo bu tu pisać,ale w skócie by to było tak:
-Candy z Danielem przeprowadzają się na wieś do nie zbyt schludnego domu.
-Rodzice Candy odwiedzają ich by zjeść wspólny obiad(ale nic z tego nie wyszło)Matka ma do nich pretensje by wzięli sie wreszcie do normalnego życia a nie tylko narkotyki.Między nią a Cendy dochodzi do kłotni i płaczu.Candy niemalże wyrzuca rodziców z domu)
-Daniel znajdje prace z ogłoszenia na budowie.
-Gdy Daniel wraca do domu zatsaje w nim obcego męzczyznę Który właśnie ćpał razem z Candy(pracuje w pobliskim sklepie jako sprzedawca)
-Candy wychodzi z nim z domu i wraca dopiero o 3 lub 4 nad ranem.
Daniel prubóje sie od niej dowiedzieć gdzie była do tej pory i czy z tym mężczyzną jednak ona milczy.
-Candy trafia do szpitala po przedawkowaniu.
-Daniel dowiaduje się o tym przez telefon.
-Candy przebywa w szpiatlu.
-Daniel pracuje na zmywaku w barze(widać,że jest w dobrej formir i chyba już nie bierze lub przestaje brać bo na ten temat nic nie jest powiedziane)
-Candy po wyjściu że szpitala jedzie prosto do niego,Daniel poczatkowu nie chciał do niej wyjść i prosił szefa,aby sklamal ze go juz nie ma, on jednak tego nie robi.
-Troszke byli zmieszani tym sppotkaniem szczegolnie Daniel(widać,że Candy jest w dobrej formie psychicznej i fizycznej-chyba jest na odwyku i już nie bierze)wyznają sobie ponwnie miłość.
I na tej scenie właśnie się kończy film!!
Mam nadzięję że trochę ci to pomogło i rozjasnilo.Pozdrawiam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones