PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 596
ocen
7,4 10 1 32596
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Dziś o 00:45

ocenił(a) film na 8

Do tych co już oglądali - czy film warty tego, by zarwać pół nocki i oglądać do tej 3.00? :)

ocenił(a) film na 7
Natamare

Na pewno warto go obejrzeć, ale jeśli idziesz na 7.00 do pracy to proponuję go gdzież wypożyczyć :)

ocenił(a) film na 7
karaurba

Ja nie pracuję, chodzę do szkoły, ferie teraz mam, ale i tak film do 3 to dla mnie za późno. Usnąłbym parę razy zanim bym go skończył. A szkoda, bo od dawna mnie ten film interesuje.

ocenił(a) film na 7
mucka77777

jednak obejrzałem, miałem nie oglądać bo późno był, ale mam ferie, to mówię: obejrzę se, a co tam. Film dobry, podobał mi się. Dobra rola głównej bohaterki. Gdyby nie silna konkurencja w tamtym roku to pewnie by dostałą nominacje do Oscara.

ocenił(a) film na 8
karaurba

Również cieszę się feriami obecnie, więc mogę sobie na seans pozwolić, do 3.00 bez problemowo wysiedzę :) Na samą myśl o przestawieniu się na poranne wstawanie po feriach robi się smutno..

ocenił(a) film na 9
Natamare

Nie rozumiem, dlaczego filmy, które mogą przekazać jakieś wartości, nauczyć czegoś, opowiedzieć jakąś historię, zawsze są emitowane o tak późnych porach albo wcale. Oczywiście, komercja, komercja i jeszcze raz komercja. Dlatego też karmią nas tymi badziewnymi, kolorowymi komediami romantycznymi. Może do niektórych one przemawiają, ale do mnie na pewno nie. Jest mi na prawdę przykro, że obecnie trudno jest znaleźć cokolwiek interesującego w telewizji i człowiek musi sam sobie organizować repertuar... Candy wydawał mi się zawsze ciekawą pozycją, którą niestety trudno gdziekolwiek znaleźć. Cóż.. najwyżej będę spała 3 godziny w nocy, jednak nie mogę tego przegapić! :))

ocenił(a) film na 8
justinnes

Racja, ostatnio jakikolwiek film chciałam obejrzeć - kończył się a czasem właśnie dopiero zaczynał po północy.. Teraz mogę sobie na to pozwolić - mam wolne, ale w innym przypadku - około 23.00 padam i na seans nie ma szans. Ewidentnie chodzi tu o kwestie komercyjną, dadzą jakieś lekkostrawne badziewie bez przekazu, w międzyczasie 45434566547 reklam i zadowoleni

Natamare

Ale mimo wszystko uwaga na reklamy, o tej porze na polsacie reklamy potrafią trwać do pół godziny ... Niejednokrotnie zaczynam filmy i nie kończę z powodu właśnie długiego oczekiwania i zmęczenia...

ocenił(a) film na 8
Ms_Pink

Niestety, też niejednokrotnie polsat mnie wyeliminował niekończącą się komercyjną historią w postaci reklam.. Dziś doskwiera mi bezsenność, wytrwam :)

Natamare

Udało się obejrzeć? ;)

justinnes

Istnieje coś takiego jak opcja nagrywania, polecam.

ocenił(a) film na 8
TheAmazingPudding

Doprawdy? Dziękuję za cenną informację.

ocenił(a) film na 7
Natamare

film całkiem fajny, ale po co zarywac noc jak można sciagnac go w 10 min:)

ocenił(a) film na 8
goraca_bulka

Mam okazję by obejrzeć + bezsenność + brak miejsca na dysku. :)

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

Z czego polecasz ściągnąć film? Ja próbowałam na jednym z programów i niestety nie było tej produkcji w bazie.

ocenił(a) film na 7
justinnes

piratesbay badz torrent.org programem utorrent:)

ocenił(a) film na 9
goraca_bulka

dziękuję! Na pewno skorzystam ;))

ocenił(a) film na 7
Natamare

rewelacjaaa! warto było siedzieć do 3 :)

ocenił(a) film na 7
sandrusska

eee bez przesady requiem dla snu bije candy na łeb i na szyje:)

ocenił(a) film na 8
goraca_bulka

Też mi RDS na myśl przyszło, ewidentnie lepszy film. :) Nieco 'ryje bańke' ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones