PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 603
oceny
7,4 10 1 32603
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Film ktory prawie kazdą sceną sciska za gardlo.Daje do myslenia nad tym jak niebezpieczne jest zycie na krawedzi,miłość nie zawsze moze przetrwać.Bliska tematyka filmu Reqium dla snu.Go trzeba zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
Mizinho

Wiecie co w filmie wydawało mi się najprawdziwsze, patrząc na narkomanów?

Koncepcja: niebo-ziemia-piekło, a dokładniej to, że ziemia wydawała się gorsza od piekła.

Bo "na ziemi" wiedzieliśmy, że robimy źle. Chcieliśmy przestać, a nie mogliśmy. Świadomość, że już nie wygramy, że praktycznie leżymy pochowani w grobie i przysypują nas ziemią.

A piekło? Niby najgorsze stadium, ale przynajmniej jesteśmy pogodzeni z własnym losem. Bierzemy bo musimy - nie chcemy się resocjalizować.

ocenił(a) film na 9
Orzechowka_xD

Podoba mi się Twoje myślenie. Właśnie zauważyłam, że skoro "ziemia" jest tak straszna, to co może być gorsze od niej?
Ale faktycznie - na "ziemi" jeszcze próbujemy walczyć, "zabijamy się" psychicznie, walczymy ze sobą, a w piekle już nam wszystko obojętne, bo wiemy, że już nic zrobić się nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones