PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 603
oceny
7,4 10 1 32603
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Książka a film!

użytkownik usunięty

O wszelkich walorach filmu rozpisywałam się już kilkakrotnie, także na tym Forum, dlatego nie będę się powtarzać, żeby go nie zaśmiecać. Jeśli chodzi z kolei o książkę, jest ona dla mnie tak samo magiczna, nadzwyczajna, pisana niezwykłym językiem, wpędzająca niemalże w swego rodzaju trans. Luke Davies za pomocą słów, tworzy taką rzeczywistość, w którą się wierzy, i choć nie należy ona do najłatwiejszych, pochłania się ją w całości. Rozbudowane wątki, poszerzone opisy emocji, stanów bohaterów, dopowiedzenia można jedynie potraktować jako atuty książki.
Czy ktoś miał jeszcze okazję przeczytać powieść? Jeśli nikt, polecam Wam serdecznie, ale w tym przypadku, dopiero po obejrzeniu filmu!
Pozdrawiam! :)

ocenił(a) film na 9

no to skoro tak mowisz to chyba sie skusze;)
tylko ciekawe czy w bibliotece publicznej znajde?

Czytałaś tę książkę w polskiej wersji językowej?

użytkownik usunięty
autumn

"Candy" nigdy nie została wydana w języku polskim. Czytałam ją więc w oryginale, co nie stanowiło kłopotu, większym problemem było znalezienie książki i sprowadzenie jej do Polski :)
Pozdrawiam!

Oh Polala, któż inny mógłby być założycielem takiego tematu ;P Hm. Mam dla Ciebie propozycję. Zostań tłumaczem! ;) Zgłoś się do jakiegoś polskiego wydawnictwa! Szczerze! :)

użytkownik usunięty
Joanna_999

Oh dziękuję ;) ale moja praca mnie w pełni satysfakcjonuje, a czytam dla własnej przyjemności. Upust
emocjom daje w postaci recenzji, które od czasu do czasu staram się zamieszczać na Filmwebie ;)
Pozdrawiam serdecznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones