PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 601
ocen
7,4 10 1 32601
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Piosenka

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś wie może co to za piosenka, która leci w zwiastunie?

Ellesmera

piosenka, która leci jako pierwsza to "SONG TO THE SIREN" zespołu THIS MORTAL COIL.
świetny utwór... polecam też W.A. Mozart "AVE VERUM CORPUS" (w "candy" też można go usłyszeć)

miłego słuchania...

ocenił(a) film na 8
HALeX

Dziękuję :-).

ocenił(a) film na 9
HALeX

Piosenka "SONG TO THE SIREN" pojawia sie na końcu filmu. Nie jest to jednak utwór, który pojawia się w zwiastunie. Czy ktoś zna tytuł właściwej piosenki?

matylda51

song to the siren NA PEWNO pojawia sie w zwiastunie!!!

HALeX

Halex co ty za glupoty piszesz! jakie song to the siren!!! mam song to the siren i tej piosenki nie ma w tym zwaistunie. Sorry ale pomyliles albo zwiastuny albo totalnie inny film... prawdopodobnie texanska masakre...

Poznaj_Rzeznika

ty jesteś człowieku jakiś dziwny.. NA KAŻDYM FORUM I NA KAŻDEJ STRONIE ludzie podają informacje, że to jest SONG TO THE SIREN... jak taki mądry jesteś, to skonsultuj się z reżyserem.. ŻYCZĘ POWODZENIA!!!

ocenił(a) film na 8
HALeX

To zależy o jaki moment w zwiatsunie chodzi...Przy końcu jest piosenka:"Sugar man"...A "Song to the siren" może też jest...chyba na początku o ile się nie mylę :)

Zarrock

dokładnie.. na samym początku jest Song to The Siren =X

ocenił(a) film na 8
HALeX

dobra ludziska wiem czemu sa takie problemy odnosnie tej piosenki... bo na necie sa 2 rozne trailery...

nam, mi chodzi o ten http://www.ifilm.com/video/2784802 a dokladnie o piosenke, ktora zaczyna sie w 1:15 i trwa do konca trailera...

KTO MI PODA WYKONAWCE I TYTUL MA PIWO!

ocenił(a) film na 8
LuQ_3

Ja znalazłam już piosenkę, o którą mi chodziło. Nazywa się "Sugar man", śpiewa ją Paolo Nutini. Tylko, że ona w zwiastunie zaczyna się około 56. sekundy - i trwa do końca.

Ellesmera

"Sugar man", o tak, ale o ile się nie mylę, to w trailerze wykonuje ją SIXTO RODRIGUEZ.

LuQ_3

niestety nikt nie podał dotychczas trafnego tytułu, bo strasznie ciężko o ile w ogole da sie ta piosenke znaleść, z tego co wyczytałam na jakimś forum jest ona tylko na soundtracku i jest raczej niedostępna... niestety... i nie ma piwa ;[ ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones