PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 601
ocen
7,4 10 1 32601
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Na Polsacie o 24:15 w piątek odbędzie się emisja ''Candy''!!!!!!
Mam film ten na dvd i oglądałam go już wiele razy,ale mogę to robić wciąż i wciąż, more is never enough:)
Kocham Polsat!;)

ocenił(a) film na 9
Lilith_33

taaa spoko, że wysiedzę do 2.40 w nocy i rano wstanę na zajęcia :|

ocenił(a) film na 7
Lilith_33

A ja nienawidzę Polsatu, bo u nich film, który trwa dwie godziny ogląda się co najmniej trzy. Skoro masz na DVD to lepiej sobie puść w tym samym czasie na odtwarzaczu - zaoszczędzisz sobie nerwów, czasu i głupich seksreklam ze starymi kobietami (kto oglądał film w nocy na Polsacie ten wie o co chodzi).

P.S. Nie ma takiej godziny jak 24:15 :)

Kung_Fu_Master

A ja bardzo lubię Polsat.Reklamy są na każdym kanale i niespecjalnie mnie drażnią, po prostu nie zwracam na nie uwagi. A stację lubię nie z powodu tego,czy są czy nie ma reklam,tylko tego,co pomiędzy nimi:) I interesuje mnie polskie tłumaczenie tego filmu na Polsacie.
P.S. Niech ci będzie,00:15 ;)

ocenił(a) film na 7
Lilith_33

Reklamy są na każdym kanale, ale tylko na Polsacie trwają 20 minut :) Nie tak dawno na tej stacji był inny film z Heathem - "Patriota", bardzo długi, bo trwający 165 minut w TV trwał prawie 240. Co do "Candy" to ja oglądałem ten film w TV, ale nie pamiętam na jakim kanale. W każdym razie do tłumaczenia nie miałem żadnych zastrzeżeń :)

Kung_Fu_Master

Emisja ''Candy''była wcześniej na TVP2.
20-minutowe reklamy są również na TVN,chacha:) Czasami to rzeczywiście
wyprowadza z równowagi.

ocenił(a) film na 9
Kung_Fu_Master

Wlasnie skonczylem ogladac na Polsacie. Prawie w ogole nie bylo reklam. Jak bylo to bardzo krotkie.

ocenił(a) film na 10
Lilith_33

Bardzo piękny film. I prze-genialny Ledger. Ech...

mansonada

A mnie wydaje się,że reklam było jednak trochę za dużo;) Ale warto było poczekać,film wybitny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones