PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 601
ocen
7,4 10 1 32601
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Tak się zastanwiam, gdzie mieliście okazję obejrzenia tego filmu?? Bo wydaje mi się, że jest on raczej mało znany .. ?? Czy warty był obejrzenia i jak sprawdził się w roli narkomana Heath Ledger... ?? ;)

ukulele20

No cóż - film nie doczekał się jeszcze premiery w Polsce, a więc oglądał go każdy na swoją rękę. Film na pewno jest warty obejrzenia - pokazuje idealnie życie narkomanów... A Heath Ledger? Jak zawsze uroczy :D (razem z Abbie Cornish świetnie zagrał rolę uzależnionego)

ocenił(a) film na 10
ukulele20

Właśnie jestem po obejrzeniu filmu.. I co tu dużo mówić - zrobił na mnie wrażenie. Lubię reżyserię właśnie w takim klimacie. Niby o narkomanach i ich życiu, jak sobie radzą, ale jednocześnie bardzo intymny obraz, równocześnie plastyczny i różniący się od innych. Przypadł mi do gustu po prostu. Ale to zależy co kto lubi ^^

Cassiopeia_2

Był na forum rmvboard.pl. Nie powinno być kłopotów ze znalezieniem w necie.
Piękna historia, Abbie Cornish i Heath jakby stworzeni do tych ról. Niesamowity soundtrack - wersja Song to the siren czy wiersz Abbie Cornish
w napisach końcowych. Absolutnie wartościowe i urzekające kino.

ukulele20

nudny jak flaki z olejem o 2 ćpunach co marnują sobie życie i kobieta puszcza się za kasę by mieć na heroinę i ćpa jak jest w ciąży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones