PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 601
ocen
7,4 10 1 32601
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Rewelacja! 9/10

ocenił(a) film na 9

Po pierwsze bardzo dobra gra aktorska, po drugie doskonale ujęta fabuła.. ten film powinien być obowiązkowo prezentowany w polskich gimnazjach! Mocny.. i prawdziwy

emka90

W gimnazjach??!!!
To chyba ostatnie miejsce,w którym chciałabym zobaczyć ten film!!!!

ocenił(a) film na 8
emka90

Obawiam się że niektóre dzieciaki ze stereotypowego gimnazjum mogłyby do takiego kina nie dorosnąć. Jeszcze by źle film zinterpretowały i byłby problem.

ocenił(a) film na 9
emka90

Zgadzam się w pełni.Znakomity film,świetnie zagrany,bardzo wiarygodnie,przejmujący...piękny.Nie należę do najmłodszego już pokolenia,ale zdarza mi się czytać,częściej słyszeć gdzieś przypadkiem,że Ledger gdyby żył,grał,byłby przeciętnym aktorem.Co za bzdury...oczywiście to tylko moja opinia.Ten chłopak jest na prawdę utalentowany,i choć nie jestem jakimś jego fanem...nie widziałem żeby jego gra w filmach była "lipna",czy taka sobie,choć nie wszystkie filmy,które z nim widziałem mnie" zachwyciły".Uważam go osobiście- bez dwóch zdań- za na prawdę bardzo,bardzo dobrego aktora.Żałuję,ze nie zobaczę go w tym życiu więcej.Pozdrawiam serdecznie
hej

ocenił(a) film na 8
emka90

Chodzę do gimnazjum, więc wiem jacy są moi rówieśnicy. W pełni zgadzam się z panish. Niektórzy mogą ten film żle zinterpretowac. Np. Znam chłopaka, który przez dopalacze PRAWIE umarł. I co? Większośc ludzi w szkole traktuje go jak bochatera. To smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones