PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 603
oceny
7,4 10 1 32603
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Jak oczywiście wiemy,Heath Ledger zmarł w tym roku.Jego ostatnią rolą jaką zagrał była postać psychopaty Jokera w "Mrocznym Rycerzu".
Co roku odbywa się wielka gala,na której rozdawane są najpopularniejsze nagrody-Oscary.
Jury najbliższych Oscarów,zastanawia się nad przyznaniem Heathowi pośmiertnego Oscara za rolę Jokera,którego fenomenalnie zagrał.
Jest to wielkie wydarzenie dla nas-fanów,ponieważ będzie to jedyna i niepowtarzalna szansa na wręczenie tak cennej i wyjątkowej nagrody człowiekowi,który miał niepowtarzalny talent.
Na pewno wiele osób będzie chciało obejrzeć tą galę w TV i zobaczyć na własne oczy,czy nagroda powędruje do Heatha.
Dlatego napisałam petycję z prośbą,aby najbliższe rozdania Oscarów były transmitowane w TVP2.
Im więcej podpisów tym większe szanse na sukces.
Podpisujcie się i przede wszystkim...WERYFIKUJCIE SWOJE PODPISY BO INACZEJ NIE SA WAZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.petycje.pl/3384

ocenił(a) film na 8
elikabeth

-_-
Szał jaki ogarnął niektórych "fanów" Ledgera po "Mrocznym rycerzem" jest naprawdę przykry. Oscary są w lutym, mamy koniec sierpnia. Spokojnie, może będzie transmisja. Rozumiem, że to strasznie emocjonujące - aktor nie żyje i ma szanse na Oscara... No naprawdę. Chociaż nawet jeszcze nie został NOMINOWANY.

elikabeth

Fakt, podpisałam się, ale również uważam, że należy podejść do tego spokojnie, bez zbędnego szału ;)
Heath będzie nominowany we właściwym czasie i obejrzymy "wręczenie" Oscara- jak nie w naszej tv to w zagranicznej (można przecież znaleźć w necie powtórki później itp.)
Spokojnie!
Pozdrawiam :))

ocenił(a) film na 8
EmilyAttack

Na canale + będzie na bank. Na te Oscary co byłam specjalnie pojechałam do rodziny, u której mogłam spokojnie całą noc oglądać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones