PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 601
ocen
7,4 10 1 32601
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

WAŻNE!!!

ocenił(a) film na 10

Mam pytanie: Czy ma ktoś "'Candy" z polskim tłumaczeniem?? Bo ja mam z napisami.A ostatnio na lekcji mieliśmy o narkotykach,a dokładniej o książce "My dzieci z dworca ZOO" i o "Pamiętniku narkomanki" i mieliśmy oglądać jakiś film o narkomanach.I większość już widziała "My dzieci z dworca ZOO", więc nauczycielka pytała Nas czy ma ktoś jakiś inny film.To ja się oczywiśćie zgłosiłam, że mam "Candy", a że nikt go nie zna, to mam przynieść.Tylko oczywiście wspaniałej młodzieży nie chce się czytać.Więc pomóżcie;) W końcu chcę pokazać im wspaniały film:]

edekL

Jedno małe pytanie:jesteś pewna,że chcesz pokazać tak rewelacyjny film w szkole? Musisz mieć mądrą klasę,jeśli razem macie oglądać ''Candy'', ja swojej bym nie puściła,mają zupełnie inne zainteresowania filmowe(''High School''itp)i szkoda byłoby mi dzielić się z nimi czymś tak pięknym.

ocenił(a) film na 10
Lilith_33

U mnie też mają inne zainteresowania, co prawda nie High School Musical.Ale głównie chodzi o to by puścić film o narkomanach i żeby ich przestrzec przed tym.Właściwie to nie do mnie należy i tak będą robić co chcą, ale takie jest prawdopodobnie założenie mojej nauczycielki.
Zapewne nie zrozumieją do końca filmu, ale chyba zauważą jak nałóg niszczy życie...

edekL

Jeśli patrzeć na to z tej strony,to masz rację.''Candy''jest idealną przestrogą przed nałogiem -uderza w jeden z najmocniejszych punktów:pokazuje,że uzależnienie może zniszczyć miłość.
Ps.Niestety,nie mogę ci pomóc,nie spotkałam jeszcze w internecie wersji z lektorem,nigdy nie szukałam takiej,zawsze oglądam filmy z oryginalnym dźwiękiem.Ale mam nadzieję,że ci się uda.

ocenił(a) film na 10
edekL

Jeśli chcesz mieć "Candy" z polskim lektorem to ściągnij sobie z Bearsharea ten film, jest też z polskim lektorem, a plik nosi nazwę: Candy.2006.PL.DVDRip.XviD-KiCZ
bardzo dobra wersja, a lektor jest naprawdę super ( taki jak z telewizji).
pozdrawiam ;)))i życzę miłego oglądania, chociaż mam wrażenie, że w szkole raczej mało kto będzie umiał go docenić....

ocenił(a) film na 10
edekL

Przesłałabym Ci, ale nie bardzo wiem jak...więc spróbuj ściągnąć ;)))

ocenił(a) film na 10
endless

Dziękuję za informacje:)

edekL

http://www.vitrafilm.home.pl/vitra/film.php?id=37

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones