PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 601
ocen
7,4 10 1 32601
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

Nie wiem czym Wy się tak zachwycacie, ten film jest dobry, ale arcydzieło to to nie jest, chociaż bardzo mi sie podobał. I to zakończenie...z tego co zrozumiałem to sie rozstali ale cytat o tym że życie jest kruche ni jak w mojej ocenie ma się do tego. Kiedy lecą napisy Candy czyta ten swój wiersz, ale nie bardzo słysze co mówi w ostatnich trzech zdaniach, ma ktos może napisy (chociażby angielskie) w których jest cały ten wiersz. Jesli ktos rozumie wszystkie słowa to tez bym prosił o wklejenie tu tego. Z góry dzięki

Sarge72

Once upon a time, there was Candy and Dan. Things were very hot that year. All the wax was melting in the trees. He would climb balconies, climb everywhere, do anything for her, oh Danny boy. Thousands of birds, the tiniest birds, adorned her hair. Everything was gold. One night the bed caught fire. He was handsome and a very good criminal. We lived on sunlight and chocolate bars. It was the afternoon of extravagant delight. Danny the daredevil. Candy went missing

Pięknie brzmi z tą aranżacją na końcu.

ocenił(a) film na 8
methiu2

Dzięki za tłumaczenie, już w ogóle zapomniałem o tym poście, atu miła niespodzianka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones