PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190369}

Candy

7,4 32 600
ocen
7,4 10 1 32600
7,9 8
ocen krytyków
Candy
powrót do forum filmu Candy

kiedy??????

ocenił(a) film na 8

wie ktoś może kiedy i czy wogóle ten film pojawi się w Polsce?

Ala_8

Pewnie jak ściągniesz z sieci... :/
Pewnie znajdzie się też jakaś dobra dusza, która zrobi tłumaczenie dla nieanglojęzycznych.

Ala_8

pojawi sie i to niedlugo...bo juz zostal kupiony przez jednego z dystrybutorow :):):)... na ekranach zagosci prawdopodobnie jeszcze przez wakacjami.

ocenił(a) film na 8
Ala_8

jeszcze przed wakacjami, ale pocieszenie, czasami mam dosyc tego kraju.....

Ala_8

no wiesz ...troche jednak trwa wypromowanie i wprowadzenie filmu do kin....z pewnoscia fakt iz heath nyl nominowany do oscara polepszy jego wynik kinowy...mam taka nadzieje.Ja swoja droga widzialam juz ten filmik w berlinie na festivalu...i powiem szczerze ,ze niektore scenki mnie mnie naprawde poruszyly...ale byly tez zabawne momenty...:):):) dlatego bardzo zachecam do obejrzenia go

maanagli

a ja już oglądałem!!! na festiwalu w berlinie po raz pierwszy został pokazany. fajny, fajny... kolega z australii przysłał mi. Abbie Cornish i Heath Ledger bardzo dobrze zagrali. ogólnie chce to zobaczyć w kinie!!!

ocenił(a) film na 10
Ala_8

slinka ścieka już po podłodze! dajcie szmatę albo film, szybko, szybko!

ocenił(a) film na 10
polip

ja treż chciałabym się dowiedziec kiedy ten film pojawi się w Polsce! tu na tej stronie pisze że premiera światowa była w lutym 2006 a na innej znalazłam ze dopiero w maju 2006. i kto ma rację?? Kiedy w końcu bedzie ten film????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones