PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815907}
5,2 13 642
oceny
5,2 10 1 13642
6,4 25
ocen krytyków
Candyman
powrót do forum filmu Candyman

100 razy gorszy od oryginału, nie straszy, i beznadziejny scenariusz, tylko ja mam takie zdanie ?

daxter501

Nie oglądałem jeszcze ale znając poziom wszelkiej maści remakow off spiniw itp to pewnie moja ocena będzie podobna

daxter501

Ten film to koszmar.

ocenił(a) film na 6
daxter501

Zgadzam się w stu procentach; dałam wyższą notę z sentymentu i za dobre chęci;)

daxter501

Szkoda zycia, wiecej emocji bedzie na psim patrolu. Propaganda przebili nawet tvp. Obrzydlistwo.

ocenił(a) film na 7
daxter501

jak byłam mała to straszył bardziej :) tutaj zobaczcie i wtedy oceńcie https://filmhit.pl/filmy-online/candyman/

ocenił(a) film na 7
wiktoriaboluch

Wiadomo że za gówniarza straszył bardziej,cukierkowy facet to był wtedy legenda horroru ;).Ale ten w sumie też był dobrze pokazany,tylko nie aż tak mroczny.Efekty specjalne dobre,ale one właśnie zabijały ten cały mroczny klimat który był w oryginale.Mimo wszystko fajnie było znowu zobaczyć i przypomnieć sobie gościa który straszył nas w dzieciństwie ;)

ocenił(a) film na 7
daxter501

No, ale nie każdy horror musi straszyć.

Zajas_PL

kurła to na czym twoim zdaniem powinien polegać horror?
horror jest od tego żeby straszyć/przerażać a nie reklamować czyjeś poglądy

ocenił(a) film na 5
daxter501

Recenzenci kierują się kwestiami ideologicznymi, stąd zawyżona ocena.

ocenił(a) film na 1
daxter501

To nie recenzenci, to zwykle ludki, które oglądają filmy jak reszta

daxter501

recenzenci są przez lewactwo przejęci i chyba dlatego tak zachwalają to kupsko

ocenił(a) film na 2
daxter501

Ten film to straszny wysryw i nie ma w sobie nic z filmu z 92 roku. To rasistowski gniot, który wpisuje się w lewackie ideologie, do tego robiący tę propagandę niemal kijem po łbie. Nie sprawdza się ani jako horror, ani kino zaangażowane społecznie, bo jest strasznie jednostronne, rasistowskie. Wpychanie ideologii lgbt już przemilczę. Film ma dobre notowania o krytyków o lewicowym światopoglądzie i to całe rozwiązanie zagadki jego dobrych ocen. Obiektywnie jest to po prostu gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones