PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516661}

Car

Tsar
6,3 1 726
ocen
6,3 10 1 1726
Car
powrót do forum filmu Car

I gdzie ten "rozmach" który obiecywał nam dystrybutor ? Armia składająca się z 30 żołnierzy,
czy możę "stolica" składająca się z 20 chat na krzyż ? Film nie był sam w sobie tak słaby lecz
nie wysuwał się ponad przeciętność. Typowo Rosyjski film dla rosjan, Pyotr Mamonov
stworzył całkiem przekonywującą rolę, całość też jakoś się broni bo kiedy już chce się
przyciąć komara nagle coś niby zaczyna się dziać. Zimna Rosja zimny film.
Taki średniak z wielkim minusem tylko za to że polubiłem cara z jednym zębem.

ocenił(a) film na 5
lumunus

Ja ostatnio zaczęłam oglądać rosyjskie filmy, podobają mi się, ale ten film taki średni, spodziewałam się ogólnie ciekawszego filmu.

ocenił(a) film na 5
lumunus

Zgadzam się całkowicie. Sam lubię oglądać filmy historyczne ale ten jakoś mnie nie zainteresował a tylko uświadczył w przekonaniu, że Rosja to nie kraj, Rosja to stan umysłu :)

ocenił(a) film na 6
KingPaulus

Hahaha, tym stanem umysłu mnie rozbawiłeś... ;-)

użytkownik usunięty
lumunus

"Typowo Rosyjski film dla rosjan," chyba nie tym razem. To stwierdzenie jest diabelnie trafne jesli chodzi o wiekszosc ich produkcji ale tu jest inaczej; to nie jest tylko rosyjski film dla Rosjan; owszem ma powazne mankamenty ale dobrze pokazal co sie dzialo w tamtych czasach.
Na mnie zrobił wrażenie, gdyby film kręcili Amerykanie car byłby jurnym dzikim człowiekiem ze wschodu ze wszystkimi zębami, znacznie bardziej egzaltowanym i na sile starano by sie by odbiorca go polubil - tu nam to darowano.

ocenił(a) film na 6
lumunus

Arcydzieło to to nie jest- wiadomo, ale o Ogniem i meczem to to się nie ociera nawet.

ocenił(a) film na 8
lumunus

glupoty opowidasz kolego - 20 chalup na krzyz - bo tak wtedy Moskwa wygladala - a Warszawa nie miala ich nawet 10 na krzyz w tym czasie.... "Typowo Rosyjski film dla rosjan" - nie dosc ze oczy bola od tego jak kaleczysz nasz jezyk - to jeszcze wypowiedz warta kompletnego kmiota - bo tylko duren swiata nie ciekaw...

ocenił(a) film na 7
lumunus

"Typowo Rosyjski film dla rosjan" - Masz na myśle te typowe rosyjskie filmy, jak dzieła Tarkowskiego, Sokurowa, Bałagowa, Zwiagincewa, Michałkow ekranizacje Dostojewskiego, Tołstoja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones