PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1316}
6,9 43 592
oceny
6,9 10 1 43592
7,6 21
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Przerażający....

ocenił(a) film na 10

Zrobił na mnie o wiele większe wrażenie niż książka. Aktorstwo znakomite, muzyka i dźwięki przejmujące. Będę się bała zasnąć w nocy...

PS Debiut Travolty jakoś mi umknął ;)

ocenił(a) film na 7
sopocianka

Czy książka została przetłumaczona na polski?

ocenił(a) film na 8
astat_2

Tak.

ocenił(a) film na 6
sopocianka

Sorry ale masz 15 lat? BEDE SIE BALA ZASNAC... Zlituj sie... To nie bylo straszne, nawet przez minute! Zmula, bo uwielbiam horrory, a raczej uwielbialam, niestety z roku na rok, co raz bardziej mnie smiesza, zwlaszcza stare produkcje, a nowe sa tak napakowane NOWOSCIAMI jesli chodzi o efekty spejalne, ze aby sie bac i serio w to wierzyc, trzeba by nie miec mozgu... Sorry ale dawno nie ogladalam jakiegos horroru z prawdziwego zdarzenia. Mowcie co chcecie, ale Blair Witch Project przy takich produkcjach typu i poziomu CARRIE to bez kitu arcydzielo...

ocenił(a) film na 9
malaindianeczka

Żeby porównać takiego nudnego śmiecia jakim jest ,,Blair Witch Project'' do klasyka De Palmy, to trzeba być ekspertem.

ocenił(a) film na 6
jeti

NAPISALAM ZE JESTEM EKSPERTEM? Przeciez nie wszystko musi mi sie podobac, nawet jak inni uwazaja to za klasyk... Na mnie CARRIE nie zrobilo wrazenia, bo nie bylo wg mnie straszne a w koncu to horror podobno...

ocenił(a) film na 8
malaindianeczka

Mój ojciec boi się zasnąc po filmie o rekinach, a ma 44 lat.

ocenił(a) film na 8
susansadie

Żeby nie to że cię spłodził to bym uważał że jest homo, choć w sumie pewnie żartujesz

ocenił(a) film na 8
kryszti

Nie żartuję, zawsze jak leci jakiś film o dinozaurach albo rekinach to mówi, że się boi

ocenił(a) film na 8
susansadie

haha w życiu w to nie uwierzę

ocenił(a) film na 8
susansadie

Powiedz tacie, że dinozaury dawno wyginęły, a rekiny żyją w wodzie, więc przed telewizorem nic mu nie grozi. To powinno go uspokoić...

użytkownik usunięty
paratrooper87

To chyba nie oglądałeś Sharknado.

ocenił(a) film na 8

Hehe, sorry mój błąd.

użytkownik usunięty
paratrooper87

Bynajmniej.

ocenił(a) film na 6
sopocianka

Travolta miał tutaj 22 lata. Teraz 60-letni grzyb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones