PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1316}
6,9 43 608
ocen
6,9 10 1 43608
7,6 21
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

TV

ocenił(a) film na 10

Sobota 19.10.2013 - 23:40 TVN :)
Kto ogląda? :)

ocenił(a) film na 10
MansonBest

że co ? :O chyba zwariuję ze szczęścia, od lat w telewizji ten film nie był emitowany, to niesamowite ! obowiązkowo oglądam :)

Moskwa_141

Pewnie go wyemitowali, by zachęcić ludzi do kina na film o identycznym tytule ;)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

ten film jest dla mnie tak ważny, bo na jego premierze poznali się moi rodzice :)

ocenił(a) film na 8
Moskwa_141

Jak to nie był co ty za głupoty piszesz od roku ciągle go emitują na TCM.

ocenił(a) film na 9
MansonBest

Ja! W sobotę jadę na nową Carrie do kina, a po powrocie akurat sobie obejrzę tą starą.

ocenił(a) film na 10
Kierokat

A ja ide w piątek. <3 a w sobote stara wersja <3 Bosko!

MansonBest

Wreszcie jakiś dobry film na który czekałem!

ocenił(a) film na 7
MansonBest

Bardzo dobry ruch TVN :)
Chętnie sobie przypomnę starą Carrie, żeby potem zobaczyć nową wersję.

MansonBest

Szkoda że tak pozno,ale planuję obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
MansonBest

Obejrzę, bo nie obejrzałem.

ocenił(a) film na 8
ManiakowyPingwin

Niezłe wyczucie mam. Wczoraj wieczorem oglądałem na kompie, a dziś patrzę - Carrie na TVN haha ;)

ocenił(a) film na 6
MansonBest

a ten co w kinie leci lepszy?

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
fallen0

*Wydaje mi się że nie przebije tej ekranizacji. Nie ma tego klimatu i tak świetnie dobranej Carrie.

ocenił(a) film na 10
fallen0

A oglądałeś/-łaś? Jak nie, to najpierw idź do kina, a później się wypowiadaj :)

ocenił(a) film na 7
MansonBest

Owszem, czytałam książkę i jest świetna. Jestem zawiedziona dobraniem aktorki do głównej roli.

ocenił(a) film na 7
MansonBest

ja też będę oglądać :)

ocenił(a) film na 7
MansonBest

Oglądamy! Będziemy mogli na świeżo porównać z nową wersją :)

ocenił(a) film na 4
MansonBest

Ale o 23 leci Dyniogłowy.

ocenił(a) film na 7
MansonBest

W przyszły weekend mam zamiar wybrać się na ten film ale chciałam najpierw oglądnąć tę wersję, no i jest! :D

MansonBest

Właśnie czekam na emisje :D

ocenił(a) film na 8
MansonBest

ja też oglądam! :)

angel_angie

genialny jest ten film

ocenił(a) film na 4
al113

Że co, to ma być genialny fil, przecież to było słabiuteńkie, może się podobać jedynie nastolatkom, obok klasyki to nawet nie stało. Ludzie, nie macie w ogóle wiedzy ani gustu do oglądania gatunku jakim jest horror, jeśli dla Was Carrie to genialny horror to sorry ale już wiem skąd te oceny z palca.

ocenił(a) film na 9
theart

Not sure if troll or just stupid..

ocenił(a) film na 4
modrzew94

maybe

ocenił(a) film na 9
theart

Próbując nakarmić..
Nie znam się na filmach. Oglądam je tylko i wyłącznie dla siebie, jestem dość prymitywny. Czasem podobają mi się filmy poziomu zerowego, lekkie, które zupełnie nie oddziaływają na moje życie.
Zabierając się za "Carrie", nadzieje miałem duże, książka przypadła mi do gustu.
Klimat filmu jest wyjątkowy. Budowany od początku do końca swoją niecodzienną formą. Reżyser konsekwentnie trzyma się swojego założenia, wychodzi to moim zdaniem naprawdę dobrze. Sceny pokazane w zwolnionym tempie idealnie współgrają z muzyką. Byłem w szoku oglądając ostatnie 10 min. Dawno żaden film nie pochłonął mnie tak doszczętnie. Każda jedna klatka była tam gdzie być powinna, wizja autora pokrywała się z moim wyobrażeniem stu procentowo. Dalej zastanawiam się jak udało mu się tak dobrze budować napięcie przy scenie ze świńską krwią. Mimika twarzy, uchwycenie cieni na ścianie, reakcje aktorów. Kurcze, coś niesamowitego. Być może byłem w humorze, być może tak miało być, film był świetną niespodzianką. Więc polecam obejrzenie tego filmu za kilka lat. Może pogoda będzie bardziej sprzyjająca... ;)

ocenił(a) film na 4
MansonBest

Masakra jakie to słabe.

theart

mortal combat bez komentarza

ocenił(a) film na 4
al113

Czy masz coś do MK? Za bardzo nie rozumiem co ma wspólnego mordobicie z horrorem? MK akurat oceniam przez sentyment, zresztą wciąż jest wzorem bijatyk i klasyką, zarówno film jak i gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones