PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1316}
6,9 43 608
ocen
6,9 10 1 43608
7,6 21
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

daję 10/10

ocenił(a) film na 10

film był kapitalny. to raczej był dramat thriller a nie horror. strasznych rzeczy było jak na lekarstwo.
dramat tej biednej dziewczyny oraz jej matki fanatyczki religijnej która skończyła tak jak powinna.
wspaniały film

konradello11

W tamtych latach dla ludzi ten film był przerażający , tak jak np. ,,Ptaki'' Hitchcocka , to co nas straszy się zmienia , to co nas śmieszy również się zmienia
Pamiętam jak oglądałem ,,Carrie '' po raz pierwszy ,to był 1985 rok , bałem się cholernie . Dzisiaj ,dla mnie jest to świetny dramat z niesamowitym klimatem .
A czytałeś może książkę ?

ocenił(a) film na 10
DonaldTusk_1957

książki właśnie nie czytałem ale zamierzam

ocenił(a) film na 9
konradello11

Mam takie same odczucia film zobaczyłem wczoraj i wrażenie na mnie zrobił ogromne,cholernie się bałem mniej niż na the ring

użytkownik usunięty
SailorVenus

Wiadomo strachu tu nie uświadczysz, albowiem najlepsza i najstarsza zasada mówi że boimy się najbardziej tego, czego nie widać, mózg dopowie resztę sam:)
Klimat oraz to co jest najlepsze w filmach, coś czujesz, przeżywasz z bohaterami dane chwile, wczuwasz się i zaczyna się przyjemnie oglądać, po prostu emocje.

ocenił(a) film na 9

wbija w fotel i muzyka była wspaniała a pani laurie i pani Spacek były w tym filmie wybitne spojrzenie carrie samo w sobie było straszne i zabicie matki brrr wspaniały,jeden z najlepszych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones