PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 239
ocen
5,5 10 1 85239
4,3 13
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Obejrzałam z Chloe dwa filmy i naprawdę, w żadnym mi się nie podobała. Być może za mało filmów z jej udziałem obejrzałam. Co do roli Carrie... uważam, że jej gra była lekko przerysowana. Dziewczyna totalnie nie pasowała do tej roli i nie chodzi tu tylko o wygląd. Jej miny w końcówce były komiczne (dodam też, że w dwóch innych filmach jakie widziałam robiła dokładnie te same miny). W porównaniu do reszty dziewczyn które grały jej rówieśniczki wyglądała jak taki dzieciaczek (w sumie tu się nie dziwie, bo faktycznie dziewczyny są dużo starsze od Chloe). W dodatku jej bardzo dziecinny głos psuł cały efekt. Tak poza tym to aktorka w ogóle nawet wizualnie nie została odpowiednio dobrana do roli. Być może Chloe jest jeszcze bardzo młoda i w przyszłości jej gra aktorska będzie lepsza. Nie mówię, że Moretz jest całkiem tragiczna (bo widziałam gorsze), ale powalająca też nie jest. Ostatecznie klimat filmu podtrzymywała Julianne Moore, która moim zdaniem wypadła znakomicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones