PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 236
ocen
5,5 10 1 85236
4,3 13
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

7/10

ocenił(a) film na 7

Pozytywnie mnie zaskoczyła odkurzona wersja Carrie. Nie przepadam za odgrzewanymi kotletami, ale ten film jest dobry. Pewnie gdyby nie była to już oklepana historia film miałby tutaj wyższą ocenę. Bardzo dobrze wypadła w swojej roli Julianne Moore, słabiej natomiast Chloe Grace Moretz. Uważam, że nikt nie pobije Sissy Spacek jeśli chodzi o rolę Carrie. Ogólnie bardzo duży pozytyw i zasłużone 7 ode mnie.

użytkownik usunięty
Normaden

Jak dla mnie 7 to trochę za dużo, chociaż zgadzam się w wielu kwestiach. Julianne Moore faktycznie pokazała po raz kolejny klasę, natomiast moim skromnym zdaniem Chloe zagrała fatalnie, a przynajmniej mnie nie przekonała. Zbyt słodka do tej roli, a to jakby nie patrzeć horror ;)

Dlaczego zbyt słodka ? zapominasz że Carrie to normalna dziewczyna, która jest wyśmiewana przez rówieśników z powodu oddmienności spowodowanej wychowaniem matki.

użytkownik usunięty
Panks55

Może i tak, ale ja po obejrzeniu pierwszej wersji z 1976 roku z Sissy Spacek, inaczej postrzegam już ten film, dlatego może to moje indywidualne odczucia co do tej postaci.
Czemu za słodka? Podczas kluczowej roli na balu, jej mina kiedy mści się na wszystkich jest co najmniej śmieszna, dla mnie to było za sztuczne. Z kolei wracając znów do poprzedniej wersji filmu, Sissy zachwycała, była tak prawdziwa, że przede wszystkim dzięki niej ten film okazał się sukcesem. Jednak cały czas podkreślam - TO WYŁĄCZNIE MOJE ZDANIE :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones