PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625417}
5,5 85 199
ocen
5,5 10 1 85199
4,2 12
ocen krytyków
Carrie
powrót do forum filmu Carrie

Tylko jak dla mnie do roli Carrie wybrali zbyt ładną,i sexi aktorkę.Ta z 1976 r.była bardziej demoniczna,i straszniejsza,a ta z tej wersji bardziej by pasowała do jakieś roli w komedii romantycznej,choć tu się też nieźle spisała. ;) Oceniam 7/10 i polecam.

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Aha,dodam jeszcze że śmiało można powiedzieć że była bardziej śliczniejsza,od tych lasek pustych które ją wyśmiewały. ;D

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Mam wrażenie, że do ról pustych dziewczyn specjalnie dobrano aktorki o przeciętnej urodzie, aby podkreślić, że ich pozycja wynika tylko z dobrego urodzenia. Widać to szczególnie u aktorki grającej Chris Hargensen, która ma po prostu brzydką twarz.

ocenił(a) film na 7
DonDominik

chciałam napisać, że moim zdaniem aktorka grająca Chris jest przecież ładna, ale wpisałam jej nazwisko w google i zobaczyłam ją w blond włosach i muszę się z Tobą zgodzić :D Jeśli chodzi i resztę dziewczyn to faktycznie... przeciętna uroda. Poza jedną, grającą Sue. Dziewczyna jest śliczna i moim zdaniem ładniejsza od Chloe, (która dla mnie jest mega przeciętna) ale są gusta i guściki. Poza tym jestem dziewczyną i mogę się faktycznie nie znać ;p No i w ogóle nie ma co porównywać nastolatki z dorosłymi kobietami (bo przecież Chloe ma naście lat, a reszta dziewczyn jest dawno po 20-stce).

ocenił(a) film na 6
DonDominik

Portia ma 9 lat więcej niż Chloe, więc nic dziwnego, że wygląda gorzej, mimo że w książce Chris była piękna,a Carrie wiadomo... Choć w żadnej z ekranizacji nie ucharakteryzowano tytułowej aktorki na taką, jaką być powinna- o ile pamiętam w książce Carrie była gruba, bardzo pryszczata, miała włosy w kolorze blondu w odcieniu wody po umyciu naczyń... Szkoda też, że nikt nie wykorzystał w filmach wątku z tamponami używanymi do ścierania szminki ;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

tak to jest w życiu, że brzydali żal dupe ściska jak ktoś ma powodzenie u płci przeciwnej.

jazdowicz2666

Ja nie widzę w niej nic interesującego nad czym by można sapać z jęzorem i się ślinić. Nie lubie jej jako aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones